Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Bacakları En Güçlü Karakter

Bacakları en güçlü olan karakter?

• Dellinger

Kullanılan: 1 0.6%
  • Borsalino

Kullanılan: 81 51.3%
  • Luffy

Kullanılan: 7 4.4%
  • Sanji

Kullanılan: 33 20.9%
  • Doflamingo

Kullanılan: 8 5.1%
  • Bon Clay

• Vergo

Kullanılan: 3 1.9%
  • Niji

• Bepo

Kullanılan: 0 0.0%
  • Marco

Kullanılan: 12 7.6%
  • Boa Hancock

Kullanılan: 11 7.0%
  • Rob Lucci

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    158
Op evreninde özellikle bacaklarıyla ön plana çıkan çok karakter var.Bende buna benzer konu açayım dedim.Size bacakları en güçlü en iyi kullanan karakter kim?
Adaylar:

1)Dellinger:

Dellinger'ın inanılmaz bir bacak gücü vardır.Tekmesi o kadar güçlüdür ki, meyve gücü sayesinde o an 10.000 ton ağırlıkta olan Machvise'ı bile uzağa uçurmuştur.

2)Borsalino

Bu adamda da yok yok.Nişancılık,Tekme fazla anlatmaya gerek yok Tekmelerini heralde.

"Hız, ağırlıktır. Sen hiç ışık hızında tekme yedin mi?"
- Borsalino

3)Luffy

Oda az tekme kullanmadı.Özellikle G4 geçip Mingoya attığı tekme...

5)Sanji

Karabacak Sanji.Bu ankette olmassa olmaz.

6)Doflamingo

Özellikle İnce uzun bacaklarıyla neler yaptığını gördük.

7)Bon Clay

Şuan adaylar bunlar arkadaşlar.Birini unuttuysam eklerim.
Not:Kıyaslama sadece bacaklarla ilgili

Sanji Bon Clayı yendiği için Bon Clayı eleyebiliriz. Kizaru gibi bi adam varken konuda Sanjiyide eleyebiliriz. Kaptanı varken Dellingere nane düşer diyerek Dellingeride eleyebiliriz. En son Kizaru ve Doflamingo kalıyor. Ben Kizaru diyorum.

Tabi konuda olmayan ama bacakları çok güçlü isimlerde var. Marco ve Whitebeard mesela.

Sanji Bon Clayı yendiği için Bon Clayı eleyebiliriz. Kizaru gibi bi adam varken konuda Sanjiyide eleyebiliriz. Kaptanı varken Dellingere nane düşer diyerek Dellingeride eleyebiliriz. En son Kizaru ve Doflamingo kalıyor. Ben Kizaru diyorum.

Tabi konuda olmayan ama bacakları çok güçlü isimlerde var. Marco ve Whitebeard mesela.
Luffy'nin G4 tekmesini Luffy'nin güçlü bacağı olarak algılayacaksak. Luffy'nin G4 tekmesi Kizaru hariç bütün seçeneklerden güçlüdür.
Kizaru'nun tekmesi diyeceğim ama seride ışık hızı, elektirik gücü vs. bunlar gerçek dünyadaki tesirleri yok doğal olarak. Birine Kizaru tekme atsa mı daha çok etki eder yoksa Luffy'nin G4 tekmesi mi?

Luffy'nin G4 tekmesini Luffy'nin güçlü bacağı olarak algılayacaksak. Luffy'nin G4 tekmesi Kizaru hariç bütün seçeneklerden güçlüdür.
Kizaru'nun tekmesi diyeceğim ama seride ışık hızı, elektirik gücü vs. bunlar gerçek dünyadaki tesirleri yok doğal olarak. Birine Kizaru tekme atsa mı daha çok etki eder yoksa Luffy'nin G4 tekmesi mi?
Luffy'ye G4 olarak bakmamız lazım çünkü Kizarunun tekmesine ışık hızı gözüyle bakılıyor. Bir tekme ya da bir yumruk böyle serilerde ne kadar hafif olursa olsun ışık hızında olursa etkisi artar. Gerçek dünyadaki tesirlerine bakma sen serideki etkisine bak :D

Kizaru net, 3-4 yıla Sanji geçer. (3-4 yıla amiral seviyesi olur demiyorum, sonuçta kizaru sadece tekmeleriyle dövüşmüyor, skill shot, beamsword vs vs.)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık