Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] B Listesi'nden Kim Galip Çıkar?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B grubunda sadece Bartolomeo, Ricky ve Bellamy'nin kazanma şansı var bence. Son mangadan önce Bellamy galip çıkar diyordum ama bu mangadan sonra fikrim değişti, hem Bartolomeo hem de Ricky gözümde epey büyüdü. Final dövüşü Barto ile Ricky arasında olur ve Barto dövüşü kazanarak B grubunun şampiyonu olur.

Bu konuyu 2 gündür açayım diyorum ama bir türlü açamadım. Hatta açılış yazısının başını şöyle yapacaktım. Biraz espirili olsun diye.

"Evet arkadaşlar B grubundan birbirinden güçlü karakterler var. Bunlardan hangisi tayfaya katılacak. Bence Belamy 1 adım önde"
Şaka şaka. Konu tayfaya katılma ile ilgili değil. B grubunu kim kazanacak .....vb falan filan diye yazacaktım. :hhh: Malüm, her hafta tayfaya birini katıyoruz. Espirili olsun diye böyle açacaktım. Ben açamayınca sen açmışsın.

Konuya gelirsek, benim gönlümden Belamy geçiyor. Bu sefer işi bitirecektir.

Alex Louis Armstrong

Bartolomeo olmasını çok isterim adam çok kafa bir adam tipini sevdiğim ama şu Ricky'de bir sürpriz yapabilir.

Bartelomeo veya Bellamy olacaktır bana göre kalan.2 şekilde bitirilebilir.Bartolomeoyu epey üst seviye bir adam olarak gördük.Koramiral indirdi.Bellamynin ne kadar güçlendiğini göstermek için Bartolomeoyu harcatabilir.Veya eski düşman yeni dost muhabbeti dönebilir Crocoda olduğu gibi.Mesela Barto Bellamyi epey dalga geçerek,acı çektirerek yenebilir.Ve bu luffynin çok zoruna gidebilir ama böyle bir şey olması için aralarında sempati oluşturacak bir bağ olması lazım bakalım nasıl kuracak bu bağları Oda-sensei.Bana olası gelen Barto'nun Bellamy tarafından harcanması.

barto ve bellamy ilk cıkan atlar,sonradan acılan misali oyum gizli adaya rickye gidiyor :D nedense e.oda burgess ve luffyle iki kesin belli etti,diger ikisinden süpriz olarak rebecca ve ricky cıksa fena olmaz.iki korsan, iki gladiatör:ehe:

sona kalan gruplardan birinden bi süpriz çıkacak... oda bu grup olur... ricky düşünülen adam çıkarsa bu grubu alır...

Kim demişti bilmilmiuorum ama Ricky sanırım kyros :D
kimi kazanacağına gelirsek Belammy veya kyros

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık