Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Bölüm Sırları - Ohara Kütüphanesi

@Chrollo Lucilfer Keşke bu ana başlık olarak açılsaydı da yeni bölüm geldikçe yeni konu olsaydı. Her gelen bölümü buraya mı açacaksın?
Ben hepsini bu konudan paylaşırım diye düşünmüştüm. Yeni bölümü aynı anda hem konuya mesaj olarak hem de ilk mesaja ekleyerek yayınlamayı düşünüyordum. Öyle karışık olur tek tek konu açılması daha iyi derseniz onu da yapabiliriz fark etmez.

Ben hepsini bu konudan paylaşırım diye düşünmüştüm. Yeni bölümü aynı anda hem konuya mesaj olarak hem de ilk mesaja eklemeyi düşünüyordum. Öyle karışık olur tek tek konu açılması daha iyi derseniz onu da yapabiliriz fark etmez.
Neyse zamanla oturur. Bölüm konusuna da eklenebilir tabi. Geçmiş bölümlerle alakalı bir şey yapacak mısın?

Neyse zamanla oturur. Bölüm konusuna da eklenebilir tabi. Geçmiş bölümlerle alakalı bir şey yapacak mısın?
Eski bölümlerin analizleri bu kadar ilgi çekmez gibi geliyor. Bir de çok fazla zaman alır. :D Düşünmüyorum şimdilik. Daha fazla bol vaktim olursa el atarım bir ara.

Eline sağlık çok iyi bir çalışma olmuş. Eski ya da yeni bölümlerin çevirilerine yardım edebilirim boş vakitlerimde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık