Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

• Konbuyu başlatan gzgn
  • Başlangıç tarihi

Aang'in seviyesi (Avatar moduyla beraber)

• Orta sınıf bir karakter

Kullanılan: 13 9.2%
  • Koramiral

Kullanılan: 9 6.4%
  • Shichibukai

Kullanılan: 22 15.6%
  • Amiral

Kullanılan: 7 5.0%
  • Yonko sağ kol

Kullanılan: 18 12.8%
  • Yonko

Kullanılan: 72 51.1%

• Kullanılan toplam oy
    141
Zor bir soru. Oy kullanmadım ama koramirallerin hepsini yener. Ayrıca Logia yiyenlere karşı nasıl savaşacak?
Suyu kontrol edebiliyor. Meyve kullanıcılarının en büyük dezavantajı. Üstüne üstlük madem op evrenine uyarlıyoruz ateş, su, toprak ve havanın yan ürünlerini de kontrol edebilir. Çünkü bu op. Hayvan gibi güçlü olurdu eğer fiziksel gücü olsaydı.

Suyu kontrol edebiliyor. Meyve kullanıcılarının en büyük dezavantajı. Üstüne üstlük madem op evrenine uyarıyoruz ateş, su, toprak ve havanın yan ürünlerini de kontrol edebilir. Çünkü bu op. Hayvan gibi güçlü olurdu eğer fiziksel gücü olsaydı.
Evet tamam. Şimdi daha mantıklı geldi. Ben Yonkou sağ koluna oy verdim. Ama dövüştüğü yere göre en düşük Yonkou sağ kol en yüksek Yonkoulardan güçlü bir karakter olabilirmiş.

Benim yine de en düşükte kalsın oyum.

Yonko olur cunku adam hem 4 elemente sahip hem karasakal gibi iptal ediyor. Hem de ruhlar alemine hukmedip bigmom meyvesine sahip. Cakra egitimi de haki desen. Kolaylikla yonko olurdum

Beyaz sakalın tsunamisinin 10 katını yapabilecek bir güçten bahsediyoruz. Toprağa hükmedip adaları parçalayabilcek bir güç. Ne Totland kalır ne Marineford. Bedensel güçe gerek yok kafasına hava büker nefessiz bırakır öldürür herkesi. Daha bunun ateşi yıldırımı var. Avatar modu olmasaydı daha güçsüz olurdu ama avatar modunda ap ayrı bir seviyede Ang.

Önemli olan meyvesinin sınırları değil meyvesini ne kadar iyi kullanabildiği
Aynı zamanda aang daha çocuk eğer odanın kaleminden çizilseydi çok güçlü biri olmazdı

Lakin ondan önceki avatar(yaşlı olan) yonkou gücünde olurdu

Edit: meyve yazmışım gücü demek istedim

gzgn

Çocuksu halleri var evet ama dövüşürken ki ciddiyetine bakmak lazım :))
Edit Çocuk ama 110 küsür yaşında

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık