Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
Kraliyet Kanı'na bağlanabilir. Ymir'e hem dev gücü hem de kan ile bağlı olduğu için böyle bir olay oldu diye düşünüyorum.
Toprağın altından dev çıktı la. Zeke' nin devlerinden diye bağlar felan diye düşünüyordum. Topraktan çıktı.

Ymir desek de orayı tam olarak bağlaması hala soru işareti.

Toprağın altından dev çıktı la. Zeke' nin devlerinden diye bağlar felan diye düşünüyordum. Topraktan çıktı.

Ymir desek de orayı tam olarak bağlaması hala soru işareti.
Bir süredir sadece yorumları okuyordum. Fakat sizin "topraktan çıktı" demeniz üzerine aklıma bir şey geldi ve yazmak istedim.

Acaba bu olayın dev gücünün ilk kez ortaya çıkmasıyla ya da Ymir'in insanlarıyla iletişimde olmasıyla bir ilgisi olabilir mi?

Çünkü 2. Sezonun kapanış müziği sırasında oynatılan animasyonda da devler toprağın altından, çiçeklerden ortaya çıkıyorlardı. Ymir bazı durumlarda bir şekilde insanlarına yardım ediyor olabilir. Animede ve mangada sık sık çiçeklere dikkat çekiliyor ve Zeke'nin bu olayından önce de mangada çiçek gösterildi. Bu çiçekler yoluyla Ymir, dev yaratıyor olabilir.

Tabi bu çiçekler yoluyla insanlarının hayatını etkileyen şeyler de yapıyor olabilir.

Mesela Eren'in kendi isteğiyle ilk deve dönüştüğü ve Mikasa'yla Armin'i koruduğu zaman da sahnede çiçek görülüyor. Burada da Eren'in deve dönüşmesi için hatıra yolluyor olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık