Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
Bir şey diyeyim mi tam shiplenecek karakterler aslında. Levi tam iki kere yeniyor bu adamı ve adamı o kadar ağır bir şekilde yeniyor ki banlanmama neden olacak argo tabirleri kullanmadan nasıl anlatabilirim bu ezici galibiyetleri bilmiyorum bile. Perişan ediyor resmen yav egosunu kırıyor.

Sen ki tek başına bile olsan koca bir ülkeyi yıkabilecek kudrettesin; ama küçük bir beyblade dünyanın en sıradan olayıymış gibi on saniyede onurunu kırarak döne döne yeniyor seni. Zar zor alıyorlar seni adamın elinden. Sonra bir daha deniyorsun şansını. Adamın arkadaşlarını titana çevirip kaçıyorsun. Tak tekrar yakalıyor seni ve yeniden dünyanın en çaresiz insanına çeviriyor. Adamın elinden kaçmak için kendini patlatmak zorunda kalıyorsun falan.

Sonra Levi açısından bakalım. Zeke denen gavat, bu adamın sevdiği herkesi elinden alıyor durmadan. Taş atarak Erwin ve onlarca silah arkadaşını harcadı. O an öldürmemen gerektiği için öldürmedin. Hop kaçtı. İnsan var ya kudurur sinirden kafayı yer. Eren'in aklını çeldi surun içinin karmakarışık olmasının sebebi de bir bakıma kendisi.

Sonra Levi'yi kendi silah arkadaşlarını öldürmek zorunda bıraktı ki bu heralde kaybettiği tüm insanlardan daha çok acı vermiştir;fakat buna rağmen yine öldürmedin. Ayrıca Levi'yi patlattı ve en iyi ihtimalle arc sonuna kadar en kötü ihtimalle hiçbir zaman eskisi gibi olamayacak.

Evet benim ship anlayışım çok garip sanırım. :D
Bir Ackerman sonuçta çok da şaşırmamıştım ben. Ama sence Eren gibi, kraliyet kanından olan Zeke reyiz de köpeği yapamaz mı Mikasa'ya olduğu gibi :S

Sonunda güncele gelebildim. Serinin havası suyu değişmiş. Fena da olmamış. Anlatılan asıl dünya hikayesi de güzel işlenmiş.
İki üç günde otuz bölüm birden okuyunca tam sindiremedim sanırım. Az biraz konuyu kurcalayayım, gözümden kaçan detaylar buraya yazılmıştır muhtemelen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık