Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    114
Dina'nın deve dönüştürülmesinin Eldia'ya ne faydası var onu anlamadım işte. Kaçırdığım bir nokta mı var?
Kraliyet Kanı bir Dev Kullanıcısı'nın Devini tam potansiyelde kullanmasını sağlıyor. Mesela Zeke'den önceki hiçbir Beast Titan kullanıcısı bu çığlık özelliğini kullanamıyor veya dönüşen devler üzerinde hakimiyet sağlayamıyordu.

Kraliyet Kanı bir Dev Kullanıcısı'nın Devini tam potansiyelde kullanmasını sağlıyor. Mesela Zeke'den önceki hiçbir Beast Titan kullanıcısı bu çığlık özelliğini kullanamıyor veya dönüşen devler üzerinde hakimiyet sağlayamıyordu.
Bunları biliyorum zaten hocam :D Tam olarak anlatamadım sanırım sormak istediğim şeyi. Marley askerleri Grisha'yı ve diğer Eldia'lıları akılsız devlere dönüştürmek için Paradis'e götürmüşlerdi ya. Orada Dina dönüştürülürken Grisha "O kraliyet kanından..." diyerek Dina'yı kurtarmaya çalışmıştı fakat Eren Kruger onu susturup engel olmuştu. Kruger'in bu hareketinin sebebini merak ediyorum. Amacı Grisha'nın yalnız kalmasını sağlamak mıydı?

Bunları biliyorum zaten hocam :D Tam olarak anlatamadım sanırım sormak istediğim şeyi. Marley askerleri Grisha'yı ve diğer Eldia'lıları akılsız devlere dönüştürmek için Paradis'e götürmüşlerdi ya. Orada Dina dönüştürülürken Grisha "O kraliyet kanından..." diyerek Dina'yı kurtarmaya çalışmıştı fakat Eren Kruger onu susturup engel olmuştu. Kruger'in bu hareketinin sebebini merak ediyorum. Amacı Grisha'nın yalnız kalmasını sağlamak mıydı?
Hayır, eğer Dina'nın Kraliyet Kanı'na sahip olduğunu öğrenselerdi %90 Dina'yı damızlık hayvan gibi kullanıp Kraliyet Kanı'na sahip bireyler yetiştirirlerdi.

Hayır. Dina önemli olduğu için belki öldürmezler diye umdu Grisha. Ama Dina bir kadın olduğu için onu kanından faydalanmak için damızlık olarak kullanırlar diye engelledi Eren. Ölmekten beter olur diye.

Ekleme: Aynı anda aynı şeyleri yazmışız iyi mi?
:hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık