Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
Asker dediğin intikam almaz, o zaman asker olmaz. İnsanlığını kaybetmemiş hali buysa kaybetmiş hali nasıl olacak kim bilir. Ciddi ciddi savunuyor musun bunu, senin ülkeni işgal etmiş veya saldırmış ülkenin masum insanlarını acımadan öldür o zaman. Eren'e yapılandan ne farkı var, hatta Eren'nin yaptığı daha kötü kendi yaşadığı şeyi başkalarına yaşatıyor.Gabi gibi çocukların beyni yıkanıyor onları anlarım da her şeyin farkında olanları anlamam. Reiner ve nasıl saldırdıklarını gördük, cahil şekilde gelmiş ve duvarı yıkmışlar. Reiner'ın pişmanlığını çok iyi gördük, yaptıklarını geri almak için neler vermezdi ama Gabi gibi yetişmiş. Eren olgunlaşmadı yaptığı hareketin sonunu bile düşünmedi. Sen gider adamların ülkesinde ufak bir bomba patlatırsın onlar gelir soykırım yapar. Kişisel hırsları gözünü kör etmiş.

Bu bağlılık diye bir şey yoktur, Eren onları uydurdu. Levi de adamlarına bağlı gibi Ervin olduğunu hiç sanmıyorum ilk akla o geliyor ama ne zaman adamları ölse güç patlaması yaşıyor.

Eren'i kurtarıcı görenler cahil halk. Eren kim ki kendi başına savaş ilanına karşılık veriyor. Görende ortada plan var sanacak. Eren kendi intihar saldırısı yapıyor diğerlerinin peşinden geleceğini biliyor. Eren onu asker olarak yapsa laf söylemezdim ama kişisel yapıyor. Ortada emir falan yok.
Ne demek istiyorsun oturup kendi ülkesinde ağlasın mı ölenler için masumların ölümüne sevindiğimi söylemiyorum. Ülkesine savaş açtı adamlar zaten Eren bişi yapmasa bile adamlar savaşa gelecekti. Eren'in cevap verme hızı seni neden rahatsız ediyor. ilk bölümleri hatırlamıyor musun yeterli yer olmadığı için 250 bin insan devlere yem oldu üç beş tane düşmana mı üzülüyorsun senin ki merhamet değil kendi insanlarına acımasızlık olmuyor mu ki asker olarak ne demek intikam alamaz ölüler mi kalkıp intikam alacak. Eren ve zeke arasında ne gibi bir anlaşma var bilmiyorum yalnız Eren'in bu konuda yanlış tarafta olacağını düşünmüyorum ve her konuda Eren'i destekliyorum.

Ackermanların iç güdüleri büyük çoğunlukla duygularının önüne geçse de bazen duygularının esiri olabiliyorlar. Armin Eren'e vurmaya çalıştığında Mikasa engelledi fakat Armin tekrar hareketlendiği zaman karışmadı.

Zeke'nin önceki sayıda amacı Levi'yi öldürmek değildi. Levi'den kaçıp kurtulmaktır. Levi'nin deve asker arkadaşlarını öldüremeyeğini düşündü. Yaptığı tek hata da buydu.
Reiner'ın pişmanlığını çok iyi gördük orası doğru yaşadığı psikolojik travma da güzel işlendi fakat Eren'in arkadaşlarının ölümüne neden olan ve annesinin ölümünde en büyük etkiye sahip olan kişilerin de aynı acıyı yaşamasını istemiş olması çok doğal. Eren okyanusa ulaştıklarında bile "Gerçek düşmanlarımız okyanusun karşısında" demesi ile duyduğu kin ve nefretin hâlâ ilk günkü gibi olduğunu gösterdi.
Eren bu "özgürlük ve kölelik" olayına göre hareket eden biri. Ve saldırı sonrası Sasha öldüğünde duygularının "kölesi" olmamak için ağlamamaya çalıştı fakat yaşadığı üzüntü belli oluyordu. Yaptığı saldırının sonunu düşünmedi demek doğru olmaz sonuçta savaşta yanı başındaki insanın bile ölebilme ihtimali var. Zaten bunları göze alarak oraya gitti. Ve dediğim gibi verdikleri hasara kıyasla yaşadıkları kayıplar çok makul.
Dev Kullanıcıları önceki kullanıcıların da hatıralarına sahip olduğundan zaman zaman eski kullanıcıların düşüncelerinin "kölesi" olabiliyor. Bunu Reiss ailesinde çok net gördük ve Armin de az çok bunu yaşıyor. Fakat Eren'in işi daha zor çünkü 2(hatta artık 3) farklı Dev gücüne sahip olduğundan daha fazla kişiliği içinde bulunduruyor. Zaman atlamasından hemen önce Eren Historia'ya dokunduğunda Frida Reiss Eren ile iletişime geçti. Eren Zeke ile de temas kurduğu vakit yine bu anılara ulaşabileceği için Eren'in şu anki hareketlerini ta ilk kullanıcılarda gördüğü bir şeye bağlamak mantıksız olmaz.

Eren'in asıl amacı hâlâ gizli olsa da ben asıl amacının bütün Dev Kullanıcıları'nı yemek ve daha sonrasında kendisini tıpkı Annie gibi bir kristale hapsetmek olduğunu düşünüyorum. Bu sayede bu lanet sonsuza kadar mühürlenecek ve kimse bu gücün "kölesi" olmayacak
Eren Reiner'le konuşurken öldürülen annesinin masumiyetinden falan bahsediyordu, ama aynı şekilde masumlara zarar vermesi, düşman ayrımı yapmaması onla empati kurmamı engelliyor ne yazık ki. Hem Reiner gibi bir ikileme de düşmüyor, çatır çutur sevdiklerini eziyor. Yediği insanların geçmişini bile hatırlayamayan bir adamdı bir de bu zamanında.

Jackler, Sasha öldüğünde Eren'in güldüğünden bahsediyordu, ne üzülmesi?

Levinin ağaçlık olmayan alanda halletmesine en büyük pay Marlo ve hücum eden askerlerdi bence :/
Fırsatını bulunca acımadım Sugita reyizi övdüm yine :D
Sugita kim la? Methiye karşı taraftan anlaşılmadı.
En büyük pay Zeke'nin kibri ve mallığında idi. Titanları tek tek düşüyor, gelen askerleri ise 3-5 taşla bowling misali deviriyor. Abi kardeş fıtık sebepleri.

Ne demek istiyorsun oturup kendi ülkesinde ağlasın mı ölenler için masumların ölümüne sevindiğimi söylemiyorum. Ülkesine savaş açtı adamlar zaten Eren bişi yapmasa bile adamlar savaşa gelecekti. Eren'in cevap verme hızı seni neden rahatsız ediyor. ilk bölümleri hatırlamıyor musun yeterli yer olmadığı için 250 bin insan devlere yem oldu üç beş tane düşmana mı üzülüyorsun senin ki merhamet değil kendi insanlarına acımasızlık olmuyor mu ki asker olarak ne demek intikam alamaz ölüler mi kalkıp intikam alacak. Eren ve zeke arasında ne gibi bir anlaşma var bilmiyorum yalnız Eren'in bu konuda yanlış tarafta olacağını düşünmüyorum ve her konuda Eren'i destekliyorum.
Her konuda Eren'i destekliyorsan zaten objektif değilsin, tartışmaya gerek yok. Kendi arkadaşları bile Eren'den şüphe edip sorgularken bilemedim. Eren kibirli psikopatın teki. Her şeyi kendisi için yapıyor kendi halkı falan umrunda değil, hatta onları bile katletmeye başlayabilir.

Sugita kim la? Methiye karşı taraftan anlaşılmadı.
En büyük pay Zeke'nin kibri ve mallığında idi. Titanları tek tek düşüyor, gelen askerleri ise 3-5 taşla bowling misali deviriyor. Abi kardeş fıtık sebepleri.
Sugita Marlo'nun seslendirmeni benim başka serilerden sevdiğim birisi :/ İşte Marloların hücumu da epey cesaret isteyen bir şey olduğundan pay edemeden geçemedim. Yoksa uzaktan pokelamaya devam etse pek uğraş vermeden alırlardı o meydan savaşını dediğin gibi.

Her konuda Eren'i destekliyorsan zaten objektif değilsin, tartışmaya gerek yok. Kendi arkadaşları bile Eren'den şüphe edip sorgularken bilemedim. Eren kibirli psikopatın teki. Her şeyi kendisi için yapıyor kendi halkı falan umrunda değil, hatta onları bile katletmeye başlayabilir.
Bence Eren'in hislerini anlamıyorsun olaya düz mantıkla baktığını düşünüyorum.

Bence Eren'in hislerini anlamıyorsun olaya düz mantıkla baktığını düşünüyorum.
Orada ölen masumların hisleri ne olacak, küçük çocukta gelsin Eren sen benim ailemi öldürdün kendini öldür desin kabul edecek mi? Görev için yapmak ile kendi zevki için öldürmek arasında büyük fark var, Eren görev kısmında değil. Ortada his falan yok. Eren mi tek acı çeken diğerlerine neden laf söylemiyoruz. Bence sen tamamen taraflısın.

Sugita Marlo'nun seslendirmeni benim başka serilerden sevdiğim birisi :/ İşte Marloların hücumu da epey cesaret isteyen bir şey olduğundan pay edemeden geçemedim. Yoksa uzaktan pokelamaya devam etse pek uğraş vermeden alırlardı o meydan savaşını dediğin gibi.
O arbededen sağ kalan isim de Floch. Seride itici adamlar kaynıyor. Keşke senin Marlo sağ çıkaymış. :(

Orada ölen masumların hisleri ne olacak, küçük çocukta gelsin Eren sen benim ailemi öldürdün kendini öldür desin kabul edecek mi? Görev için yapmak ile kendi zevki için öldürmek arasında büyük fark var, Eren görev kısmında değil. Ortada his falan yok. Eren mi tek acı çeken diğerlerine neden laf söylemiyoruz. Bence sen tamamen taraflısın.
Katılmıyorum ülkeleri savaş ilan ederken bunun sonuçları olmayacağını mı sanıyorlardı. Bizimkilerden ölürken sorun yok zaten bunlar cahil köylüydü ama onlardan üç beş kişi bilerek öldürmediği halde arada kaydıkları halde olayı büyütmenin ortada savaş ilanı olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Birde geçmişte yaşanan olayları unutturmuyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık