Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
bu arada ciddi ciddi israil propagandası mı var anlamadım...
dünyanın her tarafındaki eldialılar falan lafı geçti...resmen israilin 2. dünya savaşındaki durumlarına atıf edilmiş gibime geldi.

Hehe güzel bölümdü insanların psikolojisi ve durumunu anlatan güzel bir bölümdü.Levi'nin yaşaması ise mutlu ettiği.Bazıları mutlu değil ona şüphe yok.

Annie, Reiner, Zeke ve Pieck şunların öldüğünü görmeden rahat etmeyeceğim. Hamam böceği gibiler bir ölemediler. Özellikle Annie ve Pieck'e acayip kılım. Resmen mangakadan torpil almışlar. Her olaydan bala ve sorunsuz kurtuluyorlar. Yaptıkları da yanlarına kar kalıyor. Bölüm cidden boştu. Beni her sayfasıyla dumura uğratan bölümleri özledim. Ne kadar doğru bilmiyorum ama serinin bitmesine 4-5 bölüm kaldı diye yazıyorlardı. Eğer doğruysa ve seri böyle giderse, seri güzel bir sonla bitmeyecek gibi. Aot cidden süper bir seri. Eğer güzel bir sonla biterse yıllar sonra bile adından bahsettirecek bir seri olacak.
yaw anlaşılamıyor ki bu seri nasıl bitecek.Eğer herkes ölürse kötü son olur.Eğer Eren başarısız olursa o zaman bütün Eldialıları öldürürler.

MuzluYulafEzmesi

İlk sezon o kadar da güzel değildi. Özellikle sonraki sezonların ve manga sayılarının gerisinde kalıyor bence.
15 yaşındayken izlemiştim . İzlediğim ilk animelerden biriydi belki de bu yüzden bu kadar güzel kaldı aklımda . Bir ara en baştan izlemek lazım .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık