Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
Ben Ymir'i hep Eldia soyunu başlatan kişi olarak düşünmüştüm ama Eldia zaten varmış. O halde neden şu an tüm Eldialı'lar Ymir'in soyundan geliyor ve titan olma potansiyeli taşıyorlar? Ymir'in zamanındaki Eldia'dan sadece Ymir'in kanını taşıyanların soyu mu günümüze kadar gelebildi? Titan güçleri olmayan normal Eldialı'lara ne oldu?

Ben Ymir'i hep Eldia soyunu başlatan kişi olarak düşünmüştüm ama Eldia zaten varmış. O halde neden şu an tüm Eldialı'lar Ymir'in soyundan geliyor ve titan olma potansiyeli taşıyorlar? Ymir'in zamanındaki Eldia'dan sadece Ymir'in kanını taşıyanların soyu mu günümüze kadar gelebildi? Titan güçleri olmayan normal Eldialı'lara ne oldu?
Ymir bizim gözümüzde adeta bir tanrıydı. Ama bir baktık ki köleymiş. Çalışsın it.

Aynı ırktan oldukları için, zaten Eldialıların soyu Ymir'e dayanamazdı.

Kraliyet Kanı diye bir şey olmazdı ortada.

Ağaca ne yapılmış yahu?
İnsan değil mi onlar zaten...

Belki de bütün Eldialılarda bu potansiyel vardı. (Öncesinde de işte ne olduysa o ağaç ve omurilik bekliyordu orada)
Ymir sadece uyandırdı bu gücü.

Eğer her Eldialı Ymir'in soyundan gelseydi hepsi Kurucu Dev'i istediği gibi kullanabilirdi ama Eldia zaten var olan bir ırktı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık