Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

Mükemmel bi sezon finali. Erwin'in askerleriyiz :at:Son sahne efsaneydi ya psikopat Erwin gülümsüyor herkes dehşete düşmüşken :D

Eren'in koordine yeteneği çok iyi oldu, beğendim. Acaba şu dev maymun tip de aynı yeteneği mi kullanıyor yoksa daha üstün bi durumu mu var o_O
Hannes üzdü :(

2018 Nisan'da yeni sezon gelecekmiş sanırım. Bekleyiş başlasın :(

Bir de inşallah yine 12 bölüm olmaz! Kim çıkarttı lan bu 12 bölüm modasını :of:

Mükemmel bi sezon finali. Erwin'in askerleriyiz :at:Son sahne efsaneydi ya psikopat Erwin gülümsüyor herkes dehşete düşmüşken :D

Eren'in koordine yeteneği çok iyi oldu, beğendim. Acaba şu dev maymun tip de aynı yeteneği mi kullanıyor yoksa daha üstün bi durumu mu var o_O
Hannes üzdü :(

2018 Nisan'da yeni sezon gelecekmiş sanırım. Bekleyiş başlasın :(

Bir de inşallah yine 12 bölüm olmaz! Kim çıkarttı lan bu 12 bölüm modasını :of:
Anaaa 12 bölüm çok kötü olmuş harbiden.Adamlar senede 1 sezon çıkarıyorlar peh.

Anaaa 12 bölüm çok kötü olmuş harbiden.Adamlar senede 1 sezon çıkarıyorlar peh.
Manga aylık çıkıyor diye yapmış olabilirler. Yetişmesin mangaya diye. Yetişseydi yine 4 yıllık bekleme süresi olabilirdi.
Aynen, zaten 2018 demeseydi direkt mangaya geçiş yapacaktım ama çok bekletmeyeceklermiş sıkıntı yok. Gördüğüm en kaliteli anime, çizim-animasyon olarak. Manga ile de bire bir gidiyormuş. Bu yüzden animeden devam.

Aynen, zaten 2018 demeseydi direkt mangaya geçiş yapacaktım ama çok bekletmeyeceklermiş sıkıntı yok. Gördüğüm en kaliteli anime, çizim-animasyon olarak. Manga ile de bire bir gidiyormuş. Bu yüzden animeden devam.
6 ay direk ocakta başlamazlar bence sen mangaya geç en iyisi :D

Mangaya geçince insan karıştırıyor simaları. Bana öyle olmuştu en azından. Anime daha iyi o bakımdan. Kısa olduğu için seri arada atlanan ya da değiştirilen bir şey de yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık