Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

Sadece hayallerinin tükenmesi de değil bence konu. Erwin tümüyle yozlaşmıştı. Zaten sona doğru kendisi de fark ediyor bu durumu. İntihara meyilli bir hal almasının sebebi de tam olarak bu. Amacım için bu kadar insanın kanına girdim ben diyor. Yozlaşma ve vicdan azabı derken dağılıyor. Kendi başına karar veremeyecek bir hale geliyor. O saatten sonra Erwin’den hiçbir fayda gelmezdi zaten. O kendini öldürtme arzusunu ve psikolojik çöküşünü baya güzel işlemiş mangaka. Erwin böyle iyi işlendikten sonra ölmeseydi tam anlamıyla çocuk çizgi filmi gibi olurdu.
+1 .Ervin tam bir ot tatsız tuzsuz çok boş birisi :)

Sadece hayallerinin tükenmesi de değil bence konu. Erwin tümüyle yozlaşmıştı. Zaten sona doğru kendisi de fark ediyor bu durumu. İntihara meyilli bir hal almasının sebebi de tam olarak bu. Amacım için bu kadar insanın kanına girdim ben diyor. Yozlaşma ve vicdan azabı derken dağılıyor. Kendi başına karar veremeyecek bir hale geliyor. O saatten sonra Erwin’den hiçbir fayda gelmezdi zaten. O kendini öldürtme arzusunu ve psikolojik çöküşünü baya güzel işlemiş mangaka. Erwin böyle iyi işlendikten sonra ölmeseydi tam anlamıyla çocuk çizgi filmi gibi olurdu.
Erwin'in cesur kararları sayesinde birçok şey başarıldı, bunu göz ardı etme.

Üye silindi 1004

Erwin'in cesur kararları sayesinde birçok şey başarıldı, bunu göz ardı etme.
Verdiği kararlar ve yaptığı manevralara saygım sonsuz. Erwin’in kendisi dediğim gibi düşünüyordu zaten. Psikolojik olarak kendi kendini bitirdi. Mangaka bunu çok güzel işledi. Başka ünlü karakterlerin harcanması gibi olmadı. Her geçen bölüm Erwin’in kaldırması gereken yük arttı. Yük arttıkça daha fazla insanı gözden çıkardı. Gözden çıkardıkça daha kötü hissetti. Muazzam bir karakterdi Erwin.

Erwin in cesareti ve Liderliği olmasaydı reiner ve ekibinin yarım bıraktığı iş tamamlanır.Paradis adası dümdüz edilirdi.Hafızası silik bir Ada halkı üstelik hiçbir şeyden haberi olmadan geberip gidecekti.Erwin fedakarlık olmadan hiçbir şey olmayacağını biliyordu.Koskoca adada ERWİN çapında Levi dahil hiç kimse yok. Adam ÇEKİNMEDEN kendini bile feda etti.Ne bekliyorsunuz savaşı tamamen kazanıp Cumhuriyet kurmasını mı? Atatürk 57 yaşında sadece içkiden mi öldü sanıyorsunuz.

Üye silindi 1004

Erwin in cesareti ve Liderliği olmasaydı reiner ve ekibinin yarım bıraktığı iş tamamlanır.Paradis adası dümdüz edilirdi.Hafızası silik bir Ada halkı üstelik hiçbir şeyden haberi olmadan geberip gidecekti.Erwin fedakarlık olmadan hiçbir şey olmayacağını biliyordu.Koskoca adada ERWİN çapında Levi dahil hiç kimse yok. Adam ÇEKİNMEDEN kendini bile feda etti.Ne bekliyorsunuz savaşı tamamen kazanıp Cumhuriyet kurmasını mı?
Kendini feda etti çünkü aynı şekilde devam edemeyeceğini fark etti. Daha fazla ölüme sebep vermek istemediğini fark etti. Erwin senin bakış açınla baksaydı zaten Cumhuriyet kurardı. Fakat adam hem daha olgun hem daha gri baktığından artık yaşamak istemediğine karar verdi.

Verdiği kararlar ve yaptığı manevralara saygım sonsuz. Erwin’in kendisi dediğim gibi düşünüyordu zaten. Psikolojik olarak kendi kendini bitirdi. Mangaka bunu çok güzel işledi. Başka ünlü karakterlerin harcanması gibi olmadı. Her geçen bölüm Erwin’in kaldırması gereken yük arttı. Yük arttıkça daha fazla insanı gözden çıkardı. Gözden çıkardıkça daha kötü hissetti. Muazzam bir karakterdi Erwin.
Kolu titanın ağzındayken hala "İleri" diye bağırdığı zaman beni kazandı.

Üye silindi 1004

Erwin hem altındakileri hem de izleyiciyi kazandı. Fakat adam hep kendinden harcadı yavaş yavaş tükendi. Orada ölümden çok dinlenme ve huzur bulma söz konusu. Tek can sıkan kısım Armin mi? Erwin mi? geyiğiydi zaten.

O hareketi baya iyiydi gerçekten, bir de ilk sezonun sonundaki dövüşte Eren'in Annie'nin elini koparıp Erwin tarafına fırlatması sonucu hiçbir korku belirtisi olmadan gözünü kırpmadan dövüşü izlemeye devam etmesi etkileyiciydi.

Erwin hem altındakileri hem de izleyiciyi kazandı. Fakat adam hep kendinden harcadı yavaş yavaş tükendi. Orada ölümden çok dinlenme ve huzur bulma söz konusu. Tek can sıkan kısım Armin mi? Erwin mi? geyiğiydi zaten.
Böyle adamlar yüzyılda bir gelir işte. O yüzden Atatürk'e benzetiyorlar. Atamız da halkı için kendinden harcadı.

O hareketi baya iyiydi gerçekten, bir de ilk sezonun sonundaki dövüşte Eren'in Annie'nin elini koparıp Erwin tarafına fırlatması sonucu hiçbir korku belirtisi olmadan gözünü kırpmadan dövüşü izlemeye devam etmesi etkileyiciydi.
Aynen. Adamın her sahnesi güzel. Smoker'ın ardından en sevdiğim manga karakteri oldu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık