Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Luffy ciddi ciddi Roger reenkarnasyonu tarzı birşey çıkacak.Roger tayfasına demiştir.Ben ölmeyeceğim idamımdan sonra gidin bir doğu maviyi falan 4 denizin hepsini gezin demiştir.Benim tipime benzer yada aynı cümleleri kuran biri varsa ölseniz bile ona yardım edin demiştir.Kol vermeler bu yüzdendir. Ray'in Luffy'i ilk gördüğünde ettiği laflar ve eğitim vermesi hep bu yüzdendir.

Shipçilikten değil de ciddi ciddi Nami ile Luffy'nin birlikte olacağını düşünüyorum. Hammock diyenler olacak ama o iş olmaz, ıh.
Cidden böyle mi düşünüyorsun böyle düşündüren ne ?

Ben bu konuda fava şunu atayım.Ya Sanji - Nami yada Law - Nami olur ikisinden birisi.

Luffy ciddi ciddi Roger reenkarnasyonu tarzı bir şey çıkacak. Roger tayfasına demiştir.Ben ölmeyeceğim idamımdan sonra gidin bir doğu maviyi falan 4 denizin hepsini gezin demiştir.Benim tipime benzer yada aynı cümleleri kuran biri varsa ölseniz bile ona yardım edin demiştir. Kol vermeler bu yüzdendir. Ray'in Luffy'i ilk gördüğünde ettiği laflar ve eğitim vermesi hep bu yüzdendir.
Olabilir dediğin gibi.

Luffy-Nami olmaması garipti zaten veya bu prenseslerin Luffy'e saygı çerçevesinde tapmaları sadece.. Adam hayatını,sevdiklerini,ülkeni,köyünü kurtarıyor, geçmişine bakıp yargılamadan.. Önyargısız bir güvenle.. Şapkayı Nami'ye emanet etmesi hep kanıt denir de romantizm girmesin diye onu Kaptan ile Rotacı'nın birbirine güvenine bağladılar :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık