Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Kizaru vegapunk olsaydı greenbull vegapunk için ihtiyar demezdi bence. Hem kizaru’nun kişiliğine aykırı gibime geliyor.
Spoiler çıkmışken yazmıştım galiba. Kizaru'nun meyvesinde olay yoksa yaşı yetmez gibi. Yalnız Akainu Fujitora'ya velet diyorsa Greenbull da Kizaru'ya ihtiyar der. :D

Kizaru vegapunk olsaydı greenbull vegapunk için ihtiyar demezdi bence. Hem kizaru’nun kişiliğine aykırı gibime geliyor.
Katılıyorum.

Kizaru denizcilerden yetişmiş.

Vega ise Judge ve Caesar ile bağlantılı. Zaman olarak denk gelmesi çok zor.
Ve veganın yeri ayrı bir yerde ki Fuji yolculuğu sırasında göremediğini söylüyor. Başka bir denizci üssünde veya ona özel ayrı bir üs car.

Son düzenleme:
Zaman atlamasından sonra Karasakal'ın yüzünü görmedik sanırım. Ben hatırlamıyorum.

903. Bölümde Karasakal'ın tam olarak yüzünü görmedik. Yüzünde Marcolarla yaptığı ve kazandığı savaşta aldığı bir yara olabilir. Hatta belki bir gözü bantlıdır : o)
Mantıklı geldi. Olabilir. :good:Shanks'ın yüzüne gülüyordu zehaha diye. Aynı yara onunda yüzünde çıkarsa ben de ona güleceğim zehaha diye :D :oleyo2:

Mantıklı geldi. Olabilir. :good:Shanks'ın yüzüne gülüyordu zehaha diye. Aynı yara onunda yüzünde çıkarsa ben de ona güleceğim zehaha diye :D :oleyo2:
O şekilde olmasa başka şekilde(Shanks vs BB olur, Shanks ölür ama gözünde yara açar gibisinden laflar var) olur. Ne de olsa son rakip gözü bantlı yani.

O şekilde olmasa başka şekilde(Shanks vs BB olur, Shanks ölür ama gözünde yara açar gibisinden laflar var) olur. Ne de olsa son rakip gözü bantlı yani.
Son rakibin gözü bantlı olduğu Oda onaylı demi?
Benzer bir yara verebilir Oda. Marco Shanks'in intikamını almış olur : -P

Ama ben gözünde bant olsun istiyorum. : o)
Aynen olabilir. Koca Ana hariç hemen hemen hepsinde yara var. Rahmetli WB'de bile vardı. Teach'te de görelim bir tane.

Evet çizik atan o ama çizikle dalga geçmiyor mangada.
Anladım :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık