Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Tamam o halde Oden'in ellerine bıraksaymış ya kendini. Ölmek isteyen biri Oden gibi bir rakip bulmuş seve seve tekrar bir dövüşe girmesi gerekirdi.

Ölmek istemesi hikaye anlayacağın. Çocukları kandırmak için yapılmış hareketler bunlar. Ölmek isteyen biri 9 Kızıl Kın'ın saldırılarına kollarını gererek "ben yıkılmam" demeliydi.

Bu söylediklerin benim söylediklerimi destekliyor aslında, Kaido'nun ölmek istemesini Oden'den 20 yıl sonra duyuyoruz. Bu süre zarfında eskiye nazaran çok güçlenmiş ve rakipsiz kalmış olabilir, ya da Oden kısmını tam oturtamamış. Benim Kaido hakkında görüşüm bu şekilde, 9 kın ve 5 s. Nova o kadar o kadar vurdu adam gerçektende göğsünü gere gere dolaşıyor hala, gram titreme yok.

Bu söylediklerin benim söylediklerimi destekliyor aslında, Kaido'nun ölmek istemesini Oden'den 20 yıl sonra duyuyoruz. Bu süre zarfında eskiye nazaran çok güçlenmiş ve rakipsiz kalmış olabilir, ya da Oden kısmını tam oturtamamış. Benim Kaido hakkında görüşüm bu şekilde, 9 kın ve 5 s. Nova o kadar o kadar vurdu adam gerçektende göğsünü gere gere dolaşıyor hala, gram titreme yok.
Yamato titretecek, Luffy gümletecek. :ehe:

Bakmaya üşendim belki yazmışımdır buraya da ama bu teorim net.

Daha önce de söylediğim gibi bizim okuduğumuz One Piece, Morgans'ın kaleminden çıkan Luffy'nin maceraları. KK'nın anısına çıkarılan özel bir seri. Örnek olarak Germa'nın çizgi romanına bakabilirsiniz. Dandik Germa'nın bile hikâyesi anlatılmışsa KK'ya özel anlatılan çizgi roman da One Piece'tir. Seri sonunda görürsünüz.
Daha çok var bunun gerçekleşmesine ama bir gün herkes itaat edecek.

Kaidonun wanoyu bırakmama sebebi kendi ülkesinde daima joyboy efsanelerini duymasıdır. Joyboy geldiği zaman ezer parçalar kırar bitirirleri bu o kadar basit mi diye düşünür ve atalarının mirası olan o meyveyi yer. Meyvenin etkisi ilede olsa xebecle tanışır ve joyboy hakkında az da olsa bilgi alır. Wanolular joyboy için yol gösteren kitabe yaptığını ve o efsanevi adaya yön gösterdikleri için joyboy'un rehberi ilan edildiklerini düşünür. Ve der ki ben burayı fethedersem elbet joyboy kendisine rehber edecekleri yalnız bırakmayacak bakalım o destanlardaki gibi mi der. (Flashback biter)

12 üstün kılıçtan da güçlü bir kılıç çıkacak gibi hissediyorum çünkü serinin en güçlü kılıcı yoru olarak geçiyor yani zoronun mihawkı yenmesi için ya hakisi fazla olmalı yada kılıcı güçlü olmalı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık