Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Toki öldükten sonra zaman meyvesinin yeni kullancısı Shanks oldu. Zamanında Wbyi uyarması, Goroseiyi uyarması vs. hep geleceğe gidebildiği için.

Bence Denjiro Zoro’nun hocası çıkmayabilir. Sonuçta Zoro’nun hocası Shimotsuki diye bir köyde. Yani bu adamın orada ne işi var? Diğer herkes Wano da kalmış. Hele hele Oden’i bu kadar seviyorken neden diğerleri gibi kalmadı Wano da? Bence Zoro, Shimotsuki çıkacak ve hocası da o haneye bağlı biri çıkacak diye düşünüyorum. Ama benzerliklerini de inkar edemem tabi.

MuzluYulafEzmesi

Hasır Şapka Korsanları'nda Canavar Üçlü hariç 500 milyon Belly ödüle ulaşan bir üye olmayacak . Jinbei de var :D

Toki öldükten sonra zaman meyvesinin yeni kullancısı Shanks oldu. Zamanında Wbyi uyarması, Goroseiyi uyarması vs. hep geleceğe gidebildiği için.
Geleceğe giden geriye dönemiyor yalnız. Öyle bir bakayım geri dönüp abime haber vereyim durumu imkansız yani. Giden gittiğiyle kalıyor.

''It is impossible to travel into the past,meaning that all trips forward in time are irreversible. Otherwise, the user is affected by the standard Devil Fruit weaknesses.''

Son düzenleme:
Bence Denjiro Zoro’nun hocası çıkmayabilir. Sonuçta Zoro’nun hocası Shimotsuki diye bir köyde. Yani bu adamın orada ne işi var? Diğer herkes Wano da kalmış. Hele hele Oden’i bu kadar seviyorken neden diğerleri gibi kalmadı Wano da? Bence Zoro, Shimotsuki çıkacak ve hocası da o haneye bağlı biri çıkacak diye düşünüyorum. Ama benzerliklerini de inkar edemem tabi.
İzo da 20 yıl WB ile takılmış, var demek ki beklemelerinde bir amaç.

Neden 9 kın deniyor da 10 kın denmiyor acaba. Şu İzo ne yaptı da Odenin yaveri sayılmıyor.

Neden 9 kın deniyor da 10 kın denmiyor acaba. Şu İzo ne yaptı da Odenin yaveri sayılmıyor.
Bir de Hocasının Shimotsuki köyünde olması ve şu yasunun adamlarına benzer amblem olayı da var ama bilemiyorum ne olur.

Evet İzo’nun bu olayını bende düşündüm. Hem Wb ile kalmış hem de kın olarak geçmiyor. Halbuki onuda kurtarmış Oden.

Üye silindi 1004

Flashback de Kiku, İzo’nun sırtında. O küçük diye fındık fıstık saymış olabilirler onu. Büyüyünce kın onun olmuştur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık