Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Askerlik

Edirne Keşan, altı aylık askerlikte 50 kişilik bölükten 20 tane Rdm çıktı, askerliğim Edirne'ye gidip gelmekle bitti :oleyo2:

Hatta elemanın biri vardı ilk götürmede adama çürük alarak geldiğimiz için çift çarşı ve yemek ısmarlamışlardı bana :hhh:
jhfdkşasjdfhak s
Neyse bir bedellispor olarak askerliğin bu tür aksiyonlarından uzak kalacağım için çok üzülüyorum shshshshshsh

:D Geçmiş olsun. Hayırlı tezkereler.
Saol
Bu bayağı fantastikmiş. Kim bilir ne hikayeler daha vardır.
Sorma her gün dinleyip, gördükçe şok yaşıyordum.
İzmir Narlıdere 1. ve 2. eğitim bölümleri rdm doluymuş. Bu seviyede olmasa bile benzerlerini aynı yerde askerlik yapan bir arkadaşım da anlatıyordu. Geçmiş olsun, hayırlı teskereler.
Saol bizdekiler örgütlendi isyan edip yazanenin önünü basıp protesto ediyolar düşün artık.
Şu forumdan bir kaç kişiyi göndereydik oraya :D
Daha büyük manyak olup çıkar. Ömer Faruk diye bir Urfa'lı vardı, aklı biraz kıttı aynı soruyu 2-3 kere üst üste soruyodu filan. Çoçukla çok uğraşıp dalga ğeçtiler çocuk kafayı yedi, hastaneye sevk ettiler çürük raporu verdiler direk. Geçe kendi kendine konuşuyo, saat 4 çırıl çıplak dışarda gezmeler, o az konuşan çoçuk hiç susmamaya başladı kendini durduramıyordu. Yüzbaşı durumu bilmiyordu hem sus diyor hem dövüyor ama çoçuk kendini 1 sn dahi durduramıyordu.
Oha bölüğe bak. Bizde en fazla 2 tane birbirini parmaklayan gerizekalı vardı o kadar.
Ben 3 hafta gercek One piece yaşadım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık