Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Genellemeyelim lütfen, @NALAKA Ace düşmanı. Biz Ace'nin adamlığını sevdik. Potansiyeli tartışmaya açık değil. Wb'nin k.k. yapmak istediği adam tartışılmaz.
Hahaha @NALAKA sıradışı sapma, sayma onu. Onun dışında haklı olduğumu biliyorsun :D

Sanırsın Roger'ı 20 yıldır yayınlıyor da biz de onu okuyoruz.:D Adam ile benzeşen tarafları var ama farklılar. Luffy'nin kişiliğine şaşırmıyor mu Rayleigh? Roger ile aynı olsa şaşırmaz herhalde Emre'cim.:D Hayata bakış açıları aynı olabilir ama kişilik farklı bir şey. Luffy düşmanın nasıl biri olduğunu takar. Rayleigh buna şaşırır gibi tepki veriyor. 30 Yıldır Kaptan dediği adamı bilmiyor diyorsan bırakalım seriyi sen yaz.:D

Topkek.

@Master of Puppets bu konu genel bir konu o yüzden tüm gömülme sebeplerinden bahsettim, sen benzetiyorsun dedim mi ?

Genel cevap verdim, daha önce bu şekilde eleştiriliyordu şimdi bu şekilde eleştirilebilir diyorum. Kimisi tutup iki yıl evvelki karekteri hakisi üzerinden eleştiriyor dediğim gibi pek Ace fanlarının bunlara takıldığı yok sadece uydurmalara takılıyoruz.

@Master of Puppets bu konu genel bir konu o yüzden tüm gömülme sebeplerinden bahsettim, sen benzetiyorsun dedim mi ?

Genel cevap verdim, daha önce bu şekilde eleştiriliyordu şimdi bu şekilde eleştirilebilir diyorum. Kimisi tutup iki yıl evvelki karekteri hakisi üzerinden eleştiriyor dediğim gibi pek Ace fanlarının bunlara takıldığı yok sadece uydurmalara takılıyoruz.
Banane kardeşim milletin dediğinden, ben mi sorumluyum milletin ağzından? Bana niye gelip bunu söylüyorsun?
Ace'de kralın iradesini gördüm ben, ittifak falan yok.
Tipi Usopp gibi, burun kılları Roger gibi olsa görürdüm diyor musun? :D

Konu genel bir kişinin ne dediğine değil genele bakıyorum, Aşırı fanlar yüzünden demiş hala üzerine alınıyor ya tamam sana diyorum :of:
Yahu benim dediğim millet Aceden sizin yüzünüzden soğumadı, direkt hareketleri soğuttu. Başta bunu belirtmişim zaten ): Bak Sanji bile daha çok oy almış, Sanjiyi sevmeyen Acei sevmeyenden harbi azdır. Biliyorsun bizim siteyi.

Yalnız Zoro ile Dof’un durumu vahim. Forumu aktif kullanan kişi sayısı 150 civarı desek forumun % 80 i bunlardan nefret eder haale gelmiş. Bu ikisinini seven bu kadar yoktur. Nötr adamları bile nefret ettirmişiz:gamyon:

O yüzden mi yanında 30 sene kalmış adam Luffye "Senin gibi biriyle tanışmadım" "Hiç düşmanına böyle bakanı görmedim" "İlk kez bu açıdan bakıyorum" diyor? Ya Rayleighde zeka geriliği var ya da sen kasıtlı olarak Rayleighin yorumlarını görmezden geliyorsun. Ne güzel reankarnasyonmuş be :D
Ace 3 sene dünyanın en güçlü adamının yanında kalıyor, hatta aylarca onu öldürmeye çalışıp sürekli dayak yiyor. Orada kendini geliştiremeyeceksin de nerede geliştireceksin? Al işte izdüşümü Sabo -denklerdi çocukken bu adamlar- deli fişek haki kasmış, şu anki Luffy paket eder.

@RedTeroR
Vallahi siz benzetiyordunuz, bu sizin kuruntunuz. Ben senelerdir farklı çıkacağını söylüyorum. Sen kimin tartışmalarına şahit oldun bilmiyorum ama benimkiler değildir. Eski konulara girip bakarsan bunları görebilirsin. Başkasının laflarını benim ağzıma tıkama. Beni belli bir grubun içine etiketleyip eleştirmeye kalkma, senelerdir dediklerim ortada.

@Sakata Gintoki
Daha güçlüydü de ondan mı WBnin anca 5. adamı oluyordu Luffyden 1 yaş büyük hali. Ulan hem WB onu KK yapacaktı deniyor, hem de Ace hiç gelişmemiş yanına diyorlar. Ulan 60 senelik korsan KK yapmak istediği adamı patatesle besleyip pc başında mı oturttu? Ace değil miydi sürekli dayak yiyen aylarca WBden. Te Allahım ya :D
@Alpamis

Yahu boşa kıvranmayın.Mangaka baştan aşağı Roger reenkarnasyonu olacak şekilde tasarlamış ana karakteri.Elbet ufak farklılıklar olacak onlar ikizler arasında bile var.Fakat bu tekrar doğuşu ima etmediğini göstermez.Adamın genç yaştaki çizimlerden tut şapkasına kadar birebir Luffy.O kadar tesadüf manga dünyasında bile olmaz kardeşim kusura bakmayın.Kaptan ile aynı lafları etti olayı ve özgürlük anlayışı tencere kapak gibi aynı.Zaten o yüzden kaptan hayata dönmüşçesine bakıyor Shanks falan.Bunlar ana unsurlar ufak değişiklikler değil.

Ace kısa bir süre beyazsakala o şekilde saldırıyor.Yeni dünyaya luffyden daha güçlü giriyor muhtemelen ama beyazsakalın tayfasına girdiği Sengoku'nun dediği gibi koruması altına girdiği için aynı yollardan geçemiyor.Potansiyelini bu şekilde heba ediyor.Yani bu adamın Kid gibi önüne gelene dalıp gerekirse kol vererek uçup yükselmesi lazımdı normal şartlarda.O zaman Shanks gibi basamakları tek başına hızlıca tırmanırdı.Zaten bundan korkuyorlardı.Fakat olmadı.Çünkü mangaka Ace için geçmişten gelen bir baba takıntısı verdi sevgi eksikliği verdi ve bunu Wb ile kapatmaya çalıştı Ace.Psikolojik olarak daha normal olsa çok daha farklı bir yol izlerdi.Söylediğim yollardan geçecekti.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık