Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Sevdiğin takımdan ya da yemekten herhangi bir şeyden aşırı fanı yüzünden soğur musunuz? İçten sevmiyorsan o fanlar bahane oluyor. Hangi Lufy fanı Lufy'den soğuyor, istisna birkaç kişi hariç çok zor. Kata'yı bu listeye alın zaten yakında girer.

Eskiden Jozu çok abartılıyordu.Meyvesi yüzünden sanki Aokiji dışında alayını alabilecek güçte deniliyordu irite oluyordum.Jozuyu severdim ve gücüne saygı duyardım ama Akainuyu alırcı tayfa çok soğuttu karakterden. Şimdi Dofçular ağır basıyor.Dofu cidden çok severdim ki bana göre şuana kadar işlenen(Kata falanda dahil buna) en kendine özgü ve or jinal karakterdi.Fakat adamı övmek için yine ondan güçlü Cracker,Kata falan ezilmeye başlandı.Zorocular-Luffy Zoroya denktir denkleminden yola çıkarak Luffyyi vasıfsızlaştırıyorlar.Mihawkçılar adamı Shankse yürütüyor.Ne bileyim herkes sevdiği karakteri çok güçlü olarak seviyor buna ne gerek var.Başka karakterleri vasıfsızlaştırmak böyle bana kendi kendini tatmin olarak geliyor.
Şuan seride en sevdiğim elemanlar sanırım ace ile lucci.İkiside orta düzey karakterler fakat severim her türlü.Hatta low olan Nami ve Sanji belkide tayfadaki en sevdiğim karakterler.

Sevdiğin takımdan ya da yemekten herhangi bir şeyden aşırı fanı yüzünden soğur musunuz? İçten sevmiyorsan o fanlar bahane oluyor. Hangi Lufy fanı Lufy'den soğuyor, istisna birkaç kişi hariç çok zor. Kata'yı bu listeye alın zaten yakında girer.
Vallahi de billahi de bizim @Alpamis Zoro fanıydı, bak sempatik görüyordu değil, bildiğin fanıydı. Şundan 2-3 sene önceki mesajlarını dönüp de bir okuyun. Herif resmen uzaklaştı karakterden.

Soğutuyorsunuz adamları. :artiz:
Ben niye soğumuyorum acaba başka karakterlerden de siz soğuyorsunuz hayırdır ya???

Sizin ki haklı sebeplerden kaynaklı. Peki ya Crocodile? Ben adam hakkında tartışmaya bile girmiyorum resmen. Forumda bu adamın fanı diyeceğimiz keskin isimlerde yok ki adamlar boşa gitmesin diye atmış diyeceğim. Yok o da değil neyse dediğim gibi yukarı da ki resim. :D

:artiz:

1 saat dediğin 5 dk bile sürmemiştir. O 5 dk da size ilerie Mangaka'nın çizeceği sahneleri söyledim. Adamı övmedim bile sen hala ne diyon. :D

Neyse sana Sables atmıyorum. Değmezsin :oleyo2:
Dof un kaç fanı var saysak 7 8 i geçmez. :(

Vallahi de billahi de bizim @Alpamis Zoro fanıydı, bak sempatik görüyordu değil, bildiğin fanıydı. Şundan 2-3 sene önceki mesajlarını dönüp de bir okuyun. Herif resmen uzaklaştı karakterden.
Merak ettim bakacaktım ki 10k mesaj atmış :(
Zoro'dan soğuma nedenini Luffy'e yapmıyor mu şimdi, emin miyiz?
Üssteki yorumlara katılıyorum. Bir karakteri sevmek için en güçlü olmasını istemek mantıklı değil, ama dalga geçme argümanları vslerdeki yenilgi olunca ve sık sık tekrarlanınca, herkes bu tarz bi savunmaya giriyor.
Şahsen benim daha objektif olmamı sağladı kf; bir konuda senin yorumlarına bakıp güzel derken, sonra ne saçmalamış diyebiliyorum. Bazen kendi eski postlarımda da temelsiz şeyler görüyorum. Ama üzerime aşırı gelen olmadığı için bunları diktalaştırmıyorum. İyi ki sevecek kadar yakın, yüz göz olacak kadar uzak kalmışım kf'ye. :oleyo2:

İstisnalar var dedim zaten Alpa'nın Zoro sevdiğini biliyorum. Genel hikaye bu ama forumun çoğunluğu Lufy'yi seviyor en çok tartışılan karakter haliyle Lufy oluyor ama ona karşı soğuma çok olmamış.

Dof misal Kaido'yu döver diye yazılsa ben soğumam ama aynı şekilde Fuji, Dof'u döver diye yazılırsa da Fuji'den soğumam.
Örneklere takılmaya gerek yok.

Eys'ciler coşmuş gene. :( Ortak özellikleri; Eys, Dof ve Zoro fanı olmaları. Bence bunun üzerine tez bile yazılır.
Zoro fanı da olduk. :(
Logia meyven ile WB Korsanları'nın ilk 4'üne giremiyorsun.
Ace, Marco'dan sonra en güçlü adamdı. Yenildiği adamın birisi Yonkou oldu (ki ben Teach'in çok küçümsendiğini düşünüyorum. Daha meyvesiz iken iki kollu Shanks'ın gözünde yara açmış.) Diğeri ise Filo Amirali oldu. Ve meyvesinin antisiydi. Hatta Teach'inde meyvesi tüm logia meyvelere ters idi.

Ben senin ile daha da uğraşmıyorum, sana ne anlatsam boş yani.

İstisnalar var dedim zaten Alpa'nın Zoro sevdiğini biliyorum. Genel hikaye bu ama forumun çoğunluğu Lufy'yi seviyor en çok tartışılan karakter haliyle Lufy oluyor ama ona karşı soğuma çok olmamış.

Dof misal Kaido'yu döver diye yazılsa ben soğumam ama aynı şekilde Fuji, Dof'u döver diye yazılırsa da Fuji'den soğumam.
Örneklere takılmaya gerek yok.
Adam zıtlaştığı insan seviyor diye sevmemezlik etmeye başlamıyor , karakterinin üzerinde çok durunca, önceden görmediği negatif tarafları gözüne batmaya başlıyor. Algıda seçici olmaya başlıyor, yoksa başkasının fikrine inat olacağım diye gelişen bir durum değil. Mesela ben Usopp'u eskiden ekstradan sevmezdim, hatta gıcık olduğum tarafları gözüme batıyordu diyebilirim.Millet o kadar saçma sapan ve vurdum duymazca eleştirdi ki karakteri, Usopp'un perspektifinden bakmaya başladım olaylara. Şu an One Piece'de en sevdiğim karakterlerden biri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık