Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Arlong vs. Nami

Arlong vs Nami

• Kullanılan toplam oy
    104
Nami 2 yıl önce Oz'a bile yıldırımı çakmış bir karakter, Alabasta Zoro'nun yendiği Mr1'i harcardı yani.

Kalifa feci yamultur mesela Mr1'i, çelik diye ne abarttınız şu karakteri 2 yıl önce, Kalifa hem çelik tekniğini Tekkai ile yapıyor hemde tüm rokushikide uzman.

Mr1 zaten 51 milyonluk bir adam değildi iki yıl önce, level 4'te idi 100 milyona yakın seviyedeki suçluların tutulduğu katta. Nami'nin onu alt edeceğini düşündüğüm için 120 milyon ödül alırdı Nami.

Sana Mikazuki örneğini verdim, ezik marangoz ona tek atar, o ezik marangozdan çok daha güçlü olan as kadrodaki marangozada Kalifa tek atar. Olay örgüsü böyle geliştiğine göre Kalifa'nın dahi 100 m alması kesinleşiyor hemen hemen.
Peki o zaman Kakuyu alt eden Zoro nasıl 120 m ödül alıyor :( İki sene önce 100 milyonu geçen adamlara süpernova deniliyordu.Sanji bile o seviyenin adamı değildi.O verdiğin örnekteki adam çocuk kaçakçılığından kazanmıştır o ödülü :D Mr.1 ise çok ayrı.Adam Frankyyi bile alırdı bence 2 sene öncesinde.
@Aksakallı D.D
O filler değil mi ya.Mangada öyle bir sahne hatırlamıyorum :/Herneyse işte Naminin saldırı gücü fazla bile olsa tek vuruşa saf dışı kalabilen bir karakter.Buda onun 200 milyon seviyesinde güçlü olmasını engelliyor.Bellamy bile 100 kat daha dayanıklıdır o açıdan düşün.
@kuroashi.no.sanji1993
Bence hasır şapkalar şuan aldıklarının 2 katını hakediyorlar aşağı yukarı.(Usoop ve Çöpır dışında)

Peki o zaman Kakuyu alt eden Zoro nasıl 120 m ödül alıyor :( İki sene önce 100 milyonu geçen adamlara süpernova deniliyordu.Sanji bile o seviyenin adamı değildi.O verdiğin örnekteki adam çocuk kaçakçılığından kazanmıştır o ödülü :D Mr.1 ise çok ayrı.Adam Frankyyi bile alırdı bence 2 sene öncesinde.
@Aksakallı D.D
O filler değil mi ya.Mangada öyle bir sahne hatırlamıyorum :/
@kuroashi.no.sanji1993
Bence hasır şapkalar şuan aldıklarının 2 katını hakediyorlar aşağı yukarı.(Usoop ve Çöpır dışında)
Aynen. Hükümetin ödül anlayışı çok değişik.

Cp0Lucci

@Aksakallı D.D
O filler değil mi ya.Mangada öyle bir sahne hatırlamıyorum :/Herneyse işte Naminin saldırı gücü fazla bile olsa tek vuruşa saf dışı kalabilen bir karakter.Buda onun 200 milyon seviyesinde güçlü olmasını engelliyor.Bellamy bile 100 kat daha dayanıklıdır o açıdan düşün.
@kuroashi.no.sanji1993
Olaylara düz mantık bakıyorsunuz çünkü. Luffy 500 m ödül aldıysa o seviyede sanıyorsunuz halbuki alakası yok. Kaptan olmadıkları için az ödül alıyorlar genelde ve çoğunun ilk ödülleri idi. Chapapa'yı yenmiş Franky'nin 44 m lik adam olması komik.

Enies Lobby niye delinmez kale olarak geçiyor? Uzun yıllar boyunca cp9 tarafından korundukları için bunu bizzat Denizci Kaptanı söylemişti enies lobby de. 2 yıl sonra ödüllerin bu kadar uçtuğuna bakma, E.Oda bol keseden dağıtıyor ödülleri, 2 yıl öncesinden çok farklı bir güç dengesi kuruyor ödüllerde. 2 yıl öncesine göre yorumladım olayları.

Birde adamın aldığı altı üstü 36 milyon birşey ona bile bahane uyduruyorsunuz, çocuk kaçakçılığından almışmış gibi :D

Manga sayısı olarak çıkmadıysa canon sayılmaz genelde(Veyahut mangaka özel olarak belirtmezse). Örneğin Strong World filmi, E. Oda işin içinde olsa da canon sayılmaz.
Anladım. Ama yine de içindeki bir sahneyi fikir almak için kullanabiliriz bence. Bir moviede karakterlerin sahip olduğu güçten fazlasının gösterileceğini pek düşünmüyorum açıkçası :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık