Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Doflamingo'yu Kim veya Kimler İndirecek?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Fuji'nin sözüyle Luffy'nin Dof'u tek başına alacağı kanıtlanmış gibi bir şey oldu.Her zaman ki gibi Oda Luffy'i küçük gösterip arc boss'Una verdi karizmayı verdi karizmayı :D ama Luffy alıcak aşağıya :D
Hep öyle olmuyor mu o yüce denizci Morgan, o yüce schibukai Croco o yüce kami Enel vs. Vs. Önce öv sonra yer

Alpamis

Hep öyle olmuyor mu o yüce denizci Morgan, o yüce schibukai Croco o yüce kami Enel vs. Vs. Önce öv sonra yer
Orasını fazla takmıyorum.Aslında ben Dof'un gücünü herkes gibi de über görmedim.Tamam meyvesi çok ters ama herkeste Luffy'nin tek başına yenemeyeceği gibi bir algı oluşmasına yeterli değil.Bu adam zaten über güçlü adamları ta 2 yıl öncesinde görüp arada ki güç farkını kavradı.O yüzden ben tek başına alabileceğini düşünüyorum.

ya yine Law ile birlikte bir fake atacaklar sonra Luffy çakacak Elephant gatlingi işte bi 10 bölüm daha dayak yesinler görürsünüz

beyler sanji ve zoro arlongu terletemez bir halde yerlerde yatarken, yani arlongun gücünün korkunclugu ortadayken, bu adamı indirmedi mi luffy? sadece naminin, kanlı kalemini bulması yetti,ne kribachi kaldı,ne arlongun kırılmayan burnu,nede kendisi...

crocodiledan tüm tayfa kacmadımı ? luffy kancalanmadı mı ? tek basına crocodile bırak tayfayı, tüm arabastayı alamazmıydı ? sonuç ?

enel kendine tanrı demiş.o zamana kadar gücünü gördüklerimiz içinde, bunu en cok hakeden deilmiydi ? tek basına tüm skypieayı alamazmıydı ? luffynin daha önce dövüstügü tüm rakipler bir araya gelse, yine güç olarak onla asık atamazlardı,crocodiledan bir gömlek üstün logiaydı. sonuç ?

rob lucci degilmiydi, adını duyanın titredigi,koramiraller tarafından bile övülen,wgnin sırf lucci yenildi,luffy moriayıda alır diye bizzat kumayı yanına uyarmaya gönderdigi adam ? sonuc ? :D

aynı moria zamanında yeni dünyaya girip,kaidouya meydan okumamısmı ? asgard modu koskoca alanı ortadan ikiye bölmedimi ? sadece gölgesi bile luffye yetmedimi ? aynı gölge sayesinde, doflamingo elinden kacırmadımı ? sonuç ? oda pert.

sahne doflamingonun :flaugh: e.odanın kurgusunda, doflamingonun düşmesi varsa daha dogrusu,luffynin herhangi bir sevdigini veya deger verdigi bir seyi incitirse,yukarıdaki dayaklardan herhangi birini secebilir :ehe:

Bunu bırakayım buraya:ehe:

Yalnız kimsenin de aklına G4 gelmemiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık