Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Aramaki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 245 60.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 160 39.5%

• Kullanılan toplam oy
    405
Boyut olarak biraz iri gibi diğerlerine göre.

Erkek çıktı çok şükür. Yoksa bunun da kadın olma ihtimali yüksekti.

Ek olarak, seri neredeyse 1000.bölüme geldi bu adam hala gösterilmedi muhtemelen üzerine arc işlenip çokça gösterilecek.

Ek olarak, seri neredeyse 1000.bölüme geldi bu adam hala gösterilmedi muhtemelen üzerine arc işlenip çokça gösterilecek.
Neden çok şükür ki? Bir kadın amiral görsek fena mı olurdu :(

Tamam bir tane de kadın amiral görseydik diyorum bende. Gördüklerinden memnun değilsen bilemem.
Bir süredir değilim evet. Linlin gibi harükulade bir karakteri düşürdüğü konumdan sonra herhangi bir karakterden herhangi bir beklenti içine girmemem gerektiğine karar verdim.
Bu şahıs kadın da olsa erkek de olsa Fujitora'dan ileri bir şey göreceğimizi sanmam.

Evet boyut olarak daha büyük duruyor sanki.Daha uzun.

1000 bölüm oldu ne Shanksı gördük ne Mihawkı hatta Sengoku'yu bile.Oda böyle haltlar karıştırmayı seviyor.Sen 1000.bölüme gelmişsin ama hala karakterlerini anlatmıyorsun.Saçmalık bence.BU arada Ryokugyu tanıdığımız biri veya bi D. çıkabilir sanki.

Örneğin:

Tamam bir tane de kadın amiral görseydik diyorum bende. Gördüklerinden memnun değilsen bilemem.
Gion Amiral seviyesi bi kadın.Bence yeter gibi.

Çok büyük beklentim var hatta favori amiralim olacağına inanıyorum Karakteri çok ilgimi çekti gücü de bir o kadar güzeldir diye umuyorum

Animedeki seslendirmenini çok beğenmiştim ve kendisine de yakıştırmıştım ancak ne yazık ki Nisan ayında seslendirmen vefat etmiş

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık