Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Aramaki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 245 60.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 160 39.5%

• Kullanılan toplam oy
    405
Meyvesi zoanimsi deniliyordu oysa ki. Yanlis anlamadiysam Logia tarzi mi dusunuyorsun biraz?
Nerede dendi ya Zoan? Paramecia, Logia varken Zoan diye tahmin ediliyor da.

Ağaç logia oluyorsa evet logia, paramecia diye de sayılabilir. Ya da bazı okuduğum yerlerde ağaçları kontrol eden mitik zoan olabilir belki.

Nerede dendi ya Zoan? Paramecia, Logia varken Zoan diye tahmin ediliyor da.

Ağaç logia oluyorsa evet logia, paramecia diye de sayılabilir. Ya da bazı okuduğum yerlerde ağaçları kontrol eden mitik zoan olabilir belki.
Tahmin ediliyordu olacak o benim hatam :D

Kata'nin ki gibi special paramecia tarzi logiaya yakin olabilir dedigin gibi. Eger fotosentez olayi dogru ise %99 ihtimalle hava meyvesi olacak. :D

Adamın rengi de yeşil olduğundan bitki akla yatkın geliyor. Ki muhtemelen saldırı yaparkende fontu yeşil olacak.

Wano öncesinde göstermiş olmalarından işkillendim. Bu karakteri net bir biçimde göreceğimiz ilk yer Wano olacak. Nasıl bir gücü var bilemiyorum ama Fujitora'nın gücü Wano'daki iki İmparatorla kapışacak olan Hasır Şapkalara çok büyük katkı sunacaktır. Buradan Kaido'yu paket edecekler umarım ölüsünü paket ederler çünkü Ejderha meyvesi denizcilerin eline geçerse çok sıkıntı olur. Karasakal'ın eline geçeceğini düşünmüyorum. Öyle bir meyveyi Karasakal kime yedirecek kendisinde zaten iki tane meyve var. Gerçi şu teori vardı Karasakal aslında üç kişi diye buna göre bir meyve daha yiyebilir ve Ejderha meyvesini yerse adam direk Korsanlar Kralı olur.

Yeşil Boğa olarak biliniyor acaba bitkilerle ilgili bir güce sahip olabilir mi? Hashirama gibi ağaçları, ormanları bir anda oluşturma özelliği olursa epeyi havalı bir karakter olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık