Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Aramaki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 245 60.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 160 39.5%

• Kullanılan toplam oy
    405
Kastettiğim herkes ağaç bekliyor bakteri çıkabilirdi. Ben de Zoan bekliyorum. Hatta Mistik Zoan. Kizaru Logia, Fujitora Paramecia bu da Zoan olsun.
Tamamdır :) Bakteri ilginç olabilir dediğin gibi. Ters köşe olur. Hatta okuduğum özellikler falan çok sağlam meyve yapar onu. Wanoda olan olaylar sebebi ile Queen'de çıkabilir.

Queen'de çıksa daha mutlu olurum. (Güncel degilsen umarım spoiler değildir senin için Queenin varlığı :D)

Mistik Zoan olsun daha çok isterim dediğin gibi . Düz zoandan ziyade. Aklında bir mistik canlı var mı?

3 logia ekibi bozup hepsini 1 paramecia 1 logia 1 zoan meyve türü yapsın hoş olur.

Hashirama gibi ağaç tekniği seride güçlü adamlarda görmek istiyorum şahsen ayrıca. Umarım sağlam birinde çıkar bu teknik.

Tamamdır :) Bakteri ilginç olabilir dediğin gibi. Ters köşe olur. Hatta okuduğum özellikler falan çok sağlam meyve yapar onu. Wanoda olan olaylar sebebi ile Queen'de çıkabilir.

Queen'de çıksa daha mutlu olurum. (Güncel degilsen umarım spoiler değildir senin için Queenin varlığı :D)

Mistik Zoan olsun daha çok isterim dediğin gibi . Düz zoandan ziyade. Aklında bir mistik canlı var mı?

3 logia ekibi bozup hepsini 1 paramecia 1 logia 1 zoan meyve türü yapsın hoş olur.

Hashirama gibi ağaç tekniği seride güçlü adamlarda görmek istiyorum şahsen ayrıca. Umarım sağlam birinde çıkar bu teknik.
Bir tane hayvan vardı bitkilerle ilgili vr yeşil renkte ama adını unuttum :D Japon mitolojisinde geçiyordu.

Bence herşeye rağmen Hashirama'nın Mokutonu gibi bişey olacak.Ayrıca 3 yıl boyunca bir şey yemediğine göre meyveyi 3 yıl önce yemiş olma ihtimali var.Sadece 3 yılda Amiral seviyesine ulaşmış bir gençten bahsediyor olabiliriz.Ama Oda göstermemekte hala çok ısrarcı.

Ne zaman çıkacaksın gözümün nuru bi çık ortaya da insanlar Sabo'yu nasıl tokatladığını görsünler.

Belki Mama vs Kaido savaşı çıktığı için Reverie'den devam ederler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık