Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Antik Silahların Gerçek Kaynağı: Astronomi (Çeviri)

Teori nasıl?

• Güzel, beğendim. Tutma ihtimali var.

Kullanılan: 24 92.3%
  • Çok uzun ve çok olasılıklı. Tutmaz.

Kullanılan: 2 7.7%

• Kullanılan toplam oy
    26
Teori de çeviri de güzel olmuş. Özellikle gezegenlerin yanı sıra uyduların gücünün eklendiğini fark edip sıradaki antik silahı tahmin etmesi etkileyiciydi. :sapkali:

Güzel teori. Tamamı doğru olmasada kesinlikle içerisinde doğru şeyler var. Daha önce başka bir teoride görmüştüm. D'lerin uzaydan geldiğini değil de, Zoro'nun soyunun uzaydan, Ay'dan geldiğini söylüyordu. Belki Zoro'da bir D. insanı. Roronoa D. Zoro

Teori güzel. Senin de eline, emeğine sağlık.

Diğer antik silahlardan yola çıkarak Uranüs'ün gücünün uyduları ile ilgili olacağı düşüncesinin ki teorinin ana fikri bu, gayet güzel ve tutma ihtimali az değil en azından ana fikrin.

Bunun dışında ben Uranüs'ün ya "Peri Diyarı"nda olacağını ya da Uranüs'ün bir kişi olacağını düşünüyorum. Plüton bir icat, Shirahoshi deniz krallarını kontrol edebilecek bir araç ama Uranüs'ün kendisinin antik silah gücüne sahip olacağını düşünüyorum.

Gönül isterki bu Shanks olsun ve tüm antik silahları bir araya getirecek seçilmiş kişiyi arıyor olsun. Ama bu kişi Luffy'de olabilir. Seri sonun da bu antik silah gücü onda uyanır. Ya da Uranüs gücüne sahip kişinin kendisi Peri Diyarındadır en azından yolu oradan geçiyordur.

Son düzenleme:
O değilde bu oda bu kadar şeyi ne araştırmış nasıl kurgulamış bağlantı kurmuş bu adama saygı duymamak elde değil. Sen neymişsin be oda. Millette kendini yazar sanar odanın etkilendikleri göndermelerini tamamen çözseler bundan büyük yazar belki tolkiendir belki o bile değildir. Ama o adamda yeni bir dünya yaratıyor kitaplarının hepsini birleştirince muazzam hayal gücü

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık