Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Animelerden Güldüğünüz Sahneler

Şu animeden moe ve fan service çıkarılsa aslında kötü bir anime değil ama hoşuma giden şeyi dahi bırakıyorum şu 2 unsur yüzünden.
Yalan değil hani :D Sırf Mashiro için izlemiyorsam ne olayım :D Çok tatlı bir karakteri var. Çoğu yeri sıkıcı olsa da, benim için hala izlenilebilirliği var. O kadar uğraşıp yapmışlar, bitirmesek ayıp olur :D

Ahahaha bu sahnede ne gülmüştüm ya :D

[video=youtube;i7ojdo9ZjXQ]https://www.youtube.com/watch?v=i7ojdo9ZjXQ[/video]

Sacit saçma değil mi ama:D düşük notlu öğrenciler hologramlar aracılığı ile savaşıp ahahaha ulan:D
Zaten hayatın anlamını beklemiyorum bir animeden ama saçma işte:D
Saçma seriden bol ne var, Kürşat :D En kralından Ranma animesi. Hikayeyi tam hatırlamıyorum ama; sırf kızın birinin suyuna düştükten sonra, her suya düşüşünde de cinsiyetin değişmez ki :D Ama ne var değişiyor. Ya babasına ne demeli? O da her suya düşüşünde panda oluyor. Pandaların havuzuna düşmüş o da :oleyo2: Tüm bu saçmalıklara rağmen komik mi diye sorarsan, süper komik :oleyo2: Konu veya karakterleri fazla kurcalamamak lazım, aksi takdirde işin içinden çıkamazsın :D

Hazır lafı açılmışken, şöyle bir de videosunu ekleyelim :D

[YOUTUBE]1qAejYyFBxw[/YOUTUBE]

Saçma seriden bol ne var, Kürşat :D En kralından Ranma animesi. Hikayeyi tam hatırlamıyorum ama; sırf kızın birinin suyuna düştükten sonra, her suya düşüşünde de cinsiyetin değişmez ki :D Ama ne var değişiyor. Ya babasına ne demeli? O da her suya düşüşünde panda oluyor. Pandaların havuzuna düşmüş o da :oleyo2: Tüm bu saçmalıklara rağmen komik mi diye sorarsan, süper komik :oleyo2: Konu veya karakterleri fazla kurcalamamak lazım, aksi takdirde işin içinden çıkamazsın :D
Sacit niye savunuyorsun:D
Ben sadece saçma dedim ama komedi animesi bu,illa süper bir konusu olmasına gerek yok:D
Ulan saçma deyince Bastard!! geliyor aklıma,o teknik isimleri slayer,exodus,megadeth vs ahahaha ana karakterin tripleri

Sacit niye savunuyorsun:D
Ben sadece saçma dedim ama komedi animesi bu,illa süper bir konusu olmasına gerek yok:D
Ulan saçma deyince Bastard!! geliyor aklıma,o teknik isimleri slayer,exodus,megadeth vs ahahaha ana karakterin tripleri
Neden savunduğuma dair en ufak bir fikrim varsa ne olayım :D Her zaman ki huyum işte. Misal; anime izlemeyen bir arkadaşa anime anlatırken de böyle olur hep. Konuşmalardan örnek vermek gerekirse; "Luffy diye bir karakter var ve lastik meyvesi yediği için kolu uzuyor. Arkadaş da alaycı bir sesle "eeeeee" demez mi? O sırada benim jeton atar işte :D Kısacası bakış açısıyla alakalı. :) Bize çok etkileyici gelen şeyler, başkalarının görüş tarzına göre acayip saçma olabiliyor :D O kadar da düşünmemek lazım. Zaten mantıken düşününce de saçmalıktan bol ne var ki :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık