Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Tavsiyesi

Aslında bu başlığın ismi Genel Anime Sohbet ve Tavsiye olarak değiştirilse de olurdu. Hem muhabbet dönüyor hem de tavsiye istenince es geçilmiyordu zaten.
Katılıyorum. Spo olayı için zaten spo kutusu var. tek başlık açmak gereksiz ve yeni animeler için konuşmak başkaları içinde faydalı olacaktır.

Maksat tavsiyelerin yorumlar arasında kaybolmaması. Tavsiye başlığına da ihtiyaç oluyor ve tavsiye başlığında tavsiyeden çok yorumların yer kaplaması başlığın amacına uygun değil.

Beyler bana şöyle sağlam bir Hayao Miyazaki filmi önerebilir misiniz? Yalnız aşklı falan olsun :D
Mononoke Hime
Spirated away
Castle İn the Sky

Git ve şu üçünü izlemeden gelme üçü de çok güzel filmdir. Gerçi yazıldığı gibi hayao miyazaki filmlerinde aşk teması olmaz. Belki Spirated awayde ucundan dokunuyo sayılır. Sen yine de yazdığım sırada izle bunları :D

Var elimizde birkaç bişey, senin myanimelist hesabın varsa at bakayım bir, yoksa körlemesine birkaç film atarım :)..
Hacito myanimelist hesabım yok zaten çok animede izlemedim ama daha çok bir kız ve erkeğin yakın arkadaş olduğu ve birlikte yaşadıkları olaylarla yavaş yavaş yakınlaştıkları tarzdaki şeyleri severim diyebilirm:D. Ya da bunlar çocukluk arkadaşıydılar uzun süre görüşmüyorlardı sonra karşılaştılar tarzı:D.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık