Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Tavsiyesi

Karar:
Önce Death billiards ile death paradenin konsna bakıyorum sonra beğenirsem bölümlerinin birikmesini beklemek adına tokyo ghoul'a başlıyorm. Yok beğenmezsem zaten bakmamın bir amacı kalmıyor. Ancak nihayetinde Tokyonn ilk sezon bitince death parade animesinin yanında tokyonn mangasına girişiyorum.

edit: Death billiards süperdi :D şu ölüpte gelenlerden genç olana uyuz oldum ama sonuçta gelip geçici bir karakter olduğu için üstünde durmadım.
Yalnız burun ve ağızları arasındaki aralığa alışmak zaman alacak.

Karar:
Önce Death billiards ile death paradenin konsna bakıyorum sonra beğenirsem bölümlerinin birikmesini beklemek adına tokyo ghoul'a başlıyorm. Yok beğenmezsem zaten bakmamın bir amacı kalmıyor. Ancak nihayetinde Tokyonn ilk sezon bitince death parade animesinin yanında tokyonn mangasına girişiyorum.

edit: Death billiards süperdi :D şu ölüpte gelenlerden genç olana uyuz oldum ama sonuçta gelip geçici bir karakter olduğu için üstünde durmadım.
Yalnız burun ve ağızları arasındaki aralığa alışmak zaman alacak.
Death Parade izliyorum da billiards'ı izlemedim bakayım ona ben de çok beğendim seriyi. Özellikle openingi çok hoşuma gitti.

Phantom: Requiem for the Phantom.
[video=youtube;apUJYpPTsag]https://www.youtube.com/watch?v=apUJYpPTsag[/video]
Daha neler neler oluyor :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık