Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Tavsiyesi

Nisekoi bu hariç diğerlerini izlemişim var mı başka :)
Animesini izlemedim ama bunlara bakabilirsin. Özellikle Kimi no iru Machi beni çok etkilemişti. Okuyalı 4 yıl geçti biraz daha geçsin bir daha okurum diye düşünüyorum.

Kimi no iru machi
Fuuka
Koe no Katachi
Ichigo 100%

Son düzenleme:
@Millennium Wizard
Beklentiyle alakalı olsa gerek. Sen biraz daha ciddi romantizm bekledin sanırsam, yanılıyor muyum? Ben animeye tamamen komedi gözüyle baktım ve beklediğimi de aldım diyebilirim.

@Millennium Wizard
Beklentiyle alakalı olsa gerek. Sen biraz daha ciddi romantizm bekledin sanırsam, yanılıyor muyum? Ben animeye tamamen komedi gözüyle baktım ve beklediğimi de aldım diyebilirim.
Romantizm konusundan değil yahu.O kısım ilk başları iyi gerisi hepsi gibiydi fena değildi.Benim dediğim diğer karakterler üzerinden cıvıklaşması.2 karakterde ortada yokken diğer karakterler üzerinden 0-6 yaş grubu tarzında çizimler komedi sahneleri falan çokça vardı.Kısa da değil uzatılmış özen gösterilmemiş şimdi tam hatırlamıyorum ama hoşuma gitmemişti.

Romantik komedi ha? Kaichou wa Maid-Sama elbette. :good:
İzledim bunu :)
Animesini izlemedim ama bunlara bakabilirsin. Özellikle Kimi no iru Machi beni çok etkilemişti. Okuyalı 4 yıl geçti biraz daha geçsin bir daha okurum diye düşünüyorum.

Kimi no iru machi
Fuuka
Koe no Katachi
Ichigo 100%
Koe no Katachi bunu izlemiştim ve duygulanmıştım :artiz:

Diğerlerini izlerim teşekkürler :)..

Lovely Complex
Nodame Cantabile (ağır gelebilir)
Skip Beat
Ore Monogatari
Lovely Complex izledim diğerlerini izlerim bugün oruçlu oruçlu güzel zaman geçer :D

Ana karakter olan genç adam yakışıklı olsun diye takıntın yoksa Ore Monogatari.
İlk bir kaç bölüm bakarım hoşuma giderse devam ederim :D

' Teşekkürler beyler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık