Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Person Of Interest'i de acayip severdim. Psycho Pass'den de aynı tadı aldım özellikle üçüncü sezon için söylüyorum bunu. İlk iki sezonun yeri çok ayrıdır ama suçsuz bir ülke temasına çok takıldığı için biraz sığ kalmıştı. Ki ilk iki sezon suç = psikopatlık ve cinayet. Üçüncü sezon bu açıdan inanılmaz iyiydi. Suçun sadece insan kesmek olmadığını evren içerisinde harika göstermiş. Evrene klasik suç unsurlarını eklemek için mültecilerle reboot atmış olmaları inanılmaz ince bir iş olmuş. Bu arada cidden sezonu işlediği olaylar inanılmaz hoşuma gitti. Dediğin gibi adamlar baya araştırıp kafa yormuş. Mortgage krizinden girip, insan üretimi kanserden çıktı. Bu arada üçüncü sezonla ikinci sezon arasındaki filmleri izlemediysen tavsiye ederim. Bir serinin filmi nasıl olmalı dersi veriyor. Ki yakın zaman içerisinde üçüncü sezona da bir film gelecek. Heyecanlanmamak elde değil.
İlk sezonu unutulmazdı.Makishima gibi bir karakter ve iyi senaryo olunca kötü karakter ne kadar başarılıysa o kadar iyi bir ürün çıkıyor ortaya.İlk sezonun seviyesine ulaşmak pek olası değil zaten ulaşacağını da sanmıyorum ama bu sezon iyi iş çıkarmışlar.İkinci sezondan aklımda çok birşey kalmamış ama bu 8 bölümü merakla izledim.Diğer mevzuları ise hiç sorma Mortgage gibi düzenlere dünyada açık açık resmi olarak dolandırıcılık diyemiyorlar animelerde söyleyebiliyorlar ancak böyle olduğunu.:oops: Sırf o konuya odaklı da Big Short filmi var Christian Bale oynuyor görülmesi gereken bir film diyebilirim.

MuzluYulafEzmesi

Bu Animelerin görsel kaliteleri her yıl niye böyle düşüyor acaba ? Ben 5 yıl önce falan '' Herhalde 5 yıl sonra bayağı güzelleşir animasyonlar '' diyordum . 5 yıl önce ki animasyonlar şu ankinden daha iyiydi vallahi ...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık