Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Yani. HxH'ye de düzen olmadığı için 8.2 üstü vermem sanırım. SnK'ya 10 veririm ama, akarı yok kokarı yok. Vadettiği şeylerin hepsini yaptı, hatta fazlasını yaptı.

Benim için kriter o. :oleyo2:
Haa. Kaç senedir kullanmıyorsam MAL'ı artık. Shingeki'yi unutmuşum. Ben Shingeki'ye 10 veremem hayatta, orası kesin. 9 olabilir belki.

Zaten burada bahsettiğim şeylerin sıkıntılı yanı üzerinden seneler geçmiş olması. O zamanki hevesim ve toyluğum üzerine verdiğim puanlar şişiktir. O yüzden saydıklarım da şişik hâlleri. Puan üzerinden konuşmak yerine direkt seri üzerine konuşabiliriz ama isteyen varsa. :oleyo2:

Haa. Kaç senedir kullanmıyorsam MAL'ı artık. Shingeki'yi unutmuşum. Ben Shingeki'ye 10 veremem hayatta, orası kesin. 9 olabilir belki.

Zaten burada bahsettiğim şeylerin sıkıntılı yanı üzerinden seneler geçmiş olması. O zamanki hevesim ve toyluğum üzerine verdiğim puanlar şişiktir. O yüzden saydıklarım da şişik hâlleri. Puan üzerinden konuşmak yerine direkt seri üzerine konuşabiliriz ama isteyen varsa. :oleyo2:
Tamashi Hen 2. sezonu izlemedim Gintama'nın.

Aksiyon arcları Shogun Suikastı arcından sonra düşüşteydi, ama Utsuro çok kaliteli bir karakter olduğundan-hatta ana ve yan karakterin tamamı kaliteli olduğundan- sıkıntı yapmadım. Sevdiğüm bir seri dediğim gibi.

Ahaha. Mümkün.
Kotonoha no Niwa'ya 10 puan vermiştim mesela ama yağmurla dolup taşıyor olması objektif olmamı engellemiş olsa gerek. Birden fazla defa izlediğim yapımlardan bir de.

Ping Pong the Animation'a 10 verdim. Net hakediyor.

Cowboy Bebop, Slam Dunk, Samurai Champloo, Mousou Dairinin, Baccano, One Outs, FMA:B, SKET Dance ve Gintama, Kino no Tabi, Mushishi, Hellsing.

Bunlar aklıma gelen şeyler. Her birini izleyeli çok oldu -Gintama hariç, o da güncel olarak yakın zamanda bitti diye.- ama haketmediklerini söyleyemem. Gintama'dan giderek sıkıldım gerçi.

Haa HxH'de var doğal olarak.

Şimdi Ping Pong'a bakıp diğerlerini düşünecek olursam FMA:B ve One Outs 9 olabilir.
Bebop, Champloo, SKET Dance, Gintama, Hellsing, Baccano, Slam Dunk 8 olabilir.
Kino no Tabi, Mushishi ve şimdi ilave edeceğim Lupin the Third de mansiyon ödülleri alsınlar. :oleyo2:
Gintama çok iyi orjinaldir bence.Tekrar bile etmiş olsa 9 alır benden adam yaratıcı mizah ortaya koyuyor.Gerçi son çıkan 2 sezonu daha izlemedim 25 - 30 bölüm var izlenecek. Ha bu arada @Dr. Hiluluk Eva’ya boş seri derken desteksiz sallıyor. :D Felsefe konusuna girmesek bile en başta ortada iyi bilimkurgu ve gelecek tasviri var tıpkı bir Akira gibi filmlerden Blade Runner gibi.

Gintama çok iyi orjinaldir bence.Tekrar bile etmiş olsa 9 alır benden adam yaratıcı mizah ortaya koyuyor.Gerçi son çıkan 2 sezonu daha izlemedim 25 - 30 bölüm var izlenecek. Ha bu arada @Dr. Hiluluk Eva’ya boş seri derken desteksiz sallıyor. :D Felsefe konusuna girmesek bile en başta ortada iyi bilimkurgu ve gelecek tasviri var tıpkı bir Akira gibi filmlerden Blade Runner gibi.
@Dr. Hiluluk İnanma bu arkadaşa. Bilimkurguymuş, tasvirmiş. Boş robotlar dolanıyor etrafta. Transformers da iyi tasvir o zaman. :oleyo2:

@RocheFelix gelmeden biraz sövseydik ya? :D
Aksiyon arcları tek tük iken çok kaliteliydi, özellikle Yoshiwara ve Cennete baş kaldırış arcı. Ancak ne zaman seriye bağladı, o zaman eski tadını kaybetti.

Bir de animesinde Kagura'nın seslendirmeni bilerek sevimli olmaya çalışıyor, o itici duruyor. Eski sezonlarda öyle bir sıkıntı yoktu.

@Millennium Wizard

Gintama iyidir yav zaten severim, ama feysbuk'daki yaoici fan görllerinden de değiliz çok şükür. :oleyo2:

Eva'yı daha izlemedim, bir tek atıp tırmanınca yazarım buraya. Netflix'e yüklenmiş, hazır üyelik devam ediyorken bakayım. Zaten izleyecek bir şey bulamıyom Netflix'de açtım FMA'yı baştan izliyom. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık