Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

@Çörekçioğlu Luffy
O anime listemde zaten. İlk fırsatta izleyeceğim. Öyleyse benden de sana gelsin benzer tarzda bir tavsiye. Komedisi de iyidir. Kaichou wa Maid-sama. Çok severek izlemiştim.

@Monkey D. Luffy
Selim'in söylediğine göre 4 kez tavaf etmişsin bu animeyi öyle duydum. :( Listeye aldım bunu da.

Mirai nikki, another ve elfen ne ya. :(

Kaiji izle de gerçek kalite gör.
@Raiden
Senin için de geçerli bu.
Yorumunla ilgimi çekti bakayım dedim de burun farkıyla kaybetti : P

@Çörekçioğlu Luffy Monster iyi gibiydi çizimler falanda o kadar kötü değil. Ancak çok yavaş ilerliyor. 28. bölüm de bırakmıştım ama bir ara izlerim hiç akmasa da ben güzel animeyim diyor. Ending'i de çok güzeldi bence : ))
Ending de birşeyler anlatan animeleri seviyorum.

@Çörekçioğlu Luffy
O anime listemde zaten. İlk fırsatta izleyeceğim. Öyleyse benden de sana gelsin benzer tarzda bir tavsiye. Komedisi de iyidir. Kaichou wa Maid-sama. Çok severek izlemiştim.

@Monkey D. Luffy
Selim'in söylediğine göre 4 kez tavaf etmişsin bu animeyi öyle duydum. :( Listeye aldım bunu da.
İzle çok hoşuna gider. Baş karakter çok kral çocuk. İzledim ben onu :D

Yorumunla ilgimi çekti bakayım dedim de burun farkıyla kaybetti : P

@Çörekçioğlu Luffy Monster iyi gibiydi çizimler falanda o kadar kötü değil. Ancak çok yavaş ilerliyor. 28. bölüm de bırakmıştım ama bir ara izlerim hiç akmasa da ben güzel animeyim diyor. Ending'i de çok güzeldi bence : ))
Ending de birşeyler anlatan animeleri seviyorum.
Ben de yarıda bıraktım. O aralar bir şey olduydu. Zaten zar zor ilerliyodum. Bahanem oldu işler bıraktım ben de.

Forumdaşlarım birbirine shoujo öneriyor, gözlerim yaşardı. :utaniyorum:
Ahhaha sana da tavsiye edelim. Ne vereyim abime?:oleyo:

Görüntü kalitesi iyi olup bana hitap eden bulamıyorum şu sıralar.

Akatsuki no Yona izledim birkaç bölüm görüntü kalitesi iyi konu sıradan gibi ama fena değil.İlk bölümlerde resmen Aizen'i kopyalamışlar hüzünle doldum reisin büyüklüğünü bir kez daha anladım canım sıkıldı.:(

HxH izlemişsindir, malum popüler bir seri.
Ancak kesinlikle mangasından daha iyi olduğuna eminim animesinin : ))
HxH ayrı bir şey.İstisna.

Kid seven biri, Durara izler ama sen izlemişsindir büyük ihtimal. K- projeckt diyorum. Kırmızı kral ve adamlarını seversin.
Sırf kafaları kırmızı diye animesini mi izleyeyim :(

Bir çoğunu izlemişsindir gerçi

Steins;Gate
Mirai Nikki
Elfen Lied
No Game No Life
Another
Drifters
Mob Psycho 100
Boku dake ga inai machi
Haikyuu!!
Ergo Proxy
One Outs
Hellsing Ultimate
Drifters ve One outs harici izledim.

tür olarak vahşet olsun.kan olsun,katliam falan olsun içinde.Dark fantasy diyeyim işte.

Görüntü kalitesi iyi olup bana hitap eden bulamıyorum şu sıralar.

Akatsuki no Yona izledim birkaç bölüm görüntü kalitesi iyi konu sıradan gibi ama fena değil.İlk bölümlerde resmen Aizen'i kopyalamışlar hüzünle doldum reisin büyüklüğünü bir kez daha anladım canım sıkıldı.:(
Geçen hafta izledim ben de onu. Anime tam başlayacakken sezon bitti. :/ Güzeldi ama sevdim ben.

@Çörekçioğlu Luffy
Sen de baya bir şey izlemişsin ha. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık