Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Çok eskiden izlediğim bir anime vardı. Böyle dünyanın etrafı bir büyülü duvarla korunuyordu. Dedektifler falan vardı ve her dedektife özel güçleri olan çocuklar verilmişti. Ismini bir türlü hatırlayamıyorum. Bu dediklerime benzer bir anime izleyen oldu mu hiç?

Çok eskiden izlediğim bir anime vardı. Böyle dünyanın etrafı bir büyülü duvarla korunuyordu. Dedektifler falan vardı ve her dedektife özel güçleri olan çocuklar verilmişti. Ismini bir türlü hatırlayamıyorum. Bu dediklerime benzer bir anime izleyen oldu mu hiç?
Muhyo & Roji mi?

Darker than Black veya Gunslinger girl olabilir mi? Tam böyle değildi konulari ama onlari animsatti.

Akatsuki no Yona nın neden 2. sezonunu yapmıyorlar anlamıyorum, manga baya akıyor farkda baya vardır. Güzelim seri kaldı tek sezon ama çöp animeler kaçıncı sezonunda kim bilir. Sinirlendim gene :(

Akatsuki no Yona nın neden 2. sezonunu yapmıyorlar anlamıyorum, manga baya akıyor farkda baya vardır. Güzelim seri kaldı tek sezon ama çöp animeler kaçıncı sezonunda kim bilir. Sinirlendim gene :(
Hak bir sahnede Yona'nın eline dökülen balı mı ne yalıyordu. Şöyle saçma sahneleri olmasaydı iyiydi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık