Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

yorumlar için sağ olun. ilk bölümü izledim konu ilgi çekici yalnız ilk bölümün sonundaki o hareketlenme olmasaydı bırakabilirdim seriyi. dio tipi karakterlere ciddi anlamda sinir olduğumdan dolayı. bölüm oynarken şu tepkiyi verdim

yorumlar için sağ olun. ilk bölümü izledim konu ilgi çekici yalnız ilk bölümün sonundaki o hareketlenme olmasaydı bırakabilirdim seriyi. dio tipi karakterlere ciddi anlamda sinir olduğumdan dolayı. bölüm oynarken şu tepkiyi verdim

İzle izle. İlerledikçe güzelleşiyor seri. :flaugh:

Sana göre 9 - 10 civarı animeler hangisidir ? Söyleyeyim sana göre öyle bir anime hiç yapılmadı bakış açın bu. :oleyo2:
Ahaha. Mümkün.
Kotonoha no Niwa'ya 10 puan vermiştim mesela ama yağmurla dolup taşıyor olması objektif olmamı engellemiş olsa gerek. Birden fazla defa izlediğim yapımlardan bir de.

Ping Pong the Animation'a 10 verdim. Net hakediyor.

Cowboy Bebop, Slam Dunk, Samurai Champloo, Mousou Dairinin, Baccano, One Outs, FMA:B, SKET Dance ve Gintama, Kino no Tabi, Mushishi, Hellsing.

Bunlar aklıma gelen şeyler. Her birini izleyeli çok oldu -Gintama hariç, o da güncel olarak yakın zamanda bitti diye.- ama haketmediklerini söyleyemem. Gintama'dan giderek sıkıldım gerçi.

Haa HxH'de var doğal olarak.

Şimdi Ping Pong'a bakıp diğerlerini düşünecek olursam FMA:B ve One Outs 9 olabilir.
Bebop, Champloo, SKET Dance, Gintama, Hellsing, Baccano, Slam Dunk 8 olabilir.
Kino no Tabi, Mushishi ve şimdi ilave edeceğim Lupin the Third de mansiyon ödülleri alsınlar. :oleyo2:

Ahaha. Mümkün.
Kotonoha no Niwa'ya 10 puan vermiştim mesela ama yağmurla dolup taşıyor olması objektif olmamı engellemiş olsa gerek. Birden fazla defa izlediğim yapımlardan bir de.

Ping Pong the Animation'a 10 verdim. Net hakediyor.

Cowboy Bebop, Slam Dunk, Samurai Champloo, Mousou Dairinin, Baccano, One Outs, FMA:B, SKET Dance ve Gintama, Kino no Tabi, Mushishi, Hellsing.

Bunlar aklıma gelen şeyler. Her birini izleyeli çok oldu -Gintama hariç, o da güncel olarak yakın zamanda bitti diye.- ama haketmediklerini söyleyemem. Gintama'dan giderek sıkıldım gerçi.

Haa HxH'de var doğal olarak.

Şimdi Ping Pong'a bakıp diğerlerini düşünecek olursam FMA:B ve One Outs 9 olabilir.
Bebop, Champloo, SKET Dance, Gintama, Hellsing, Baccano, Slam Dunk 8 olabilir.
Kino no Tabi, Mushishi ve şimdi ilave edeceğim Lupin the Third de mansiyon ödülleri alsınlar. :oleyo2:
Gintama ne yav. :( Tamam severiz sayarız da max göreceği puan 8. Ha belki özünden kopmayıp yeni şeyler de denemeye başlasaydı artabilirdi. Tabii sevdiğim bir seri yine de.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık