Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Pirates

Anladım sağolun.Ama bu scatted ler nasıl gidecek çantadan ? Yer yok ve şuan kullanamıyorum.Satılmıyor da gıcık şeyler.

@rhaman31 o gerçekten sıkıntı :)
Mecbur olarak öyle kalacak kullanabilir hale gelene kadar
Bag da yer yoksa eğer altın ile 3-4 tane açabilirsin 1-2-3 altın diye diye gidiyor bag da yer açması

Belli bi miktar açtıktan sonra mesela şu an bende 72 altın istiyor bir tane için 8 tane açayım desem 604 mecbur rucksack :)

Anladım sağolun.Ama bu scatted ler nasıl gidecek çantadan ? Yer yok ve şuan kullanamıyorum.Satılmıyor da gıcık şeyler.
65 saat mi ne sureli odul o galıba bende beklıyorum gıtmesını bu arada bag ini genişletmek için kuçuk bi programcıgı var ekranın ustundeki bonus kutularından birinden download edip kurun onun odulunu rucksack secersenız 1 adet yer acabılırsınız bag ınızın ıcınden

Takıldım kaldım 42 levelin yaratıgını kesemiyorum, bi usopp çıktı şansıma o kadar :D :D

Hatchan alan saldırısı yapıyormu kullanan varmı ? Yorkiden iyimidir ?
enchance den ekıbının sılahlarını yukselttıniz mi yada itemlara mücevher le power up yaptınız mı ? karakterlerın ozellıgı gelıstırılebılıyor sonucta usopp ta olsa adsız bırı de olsa gecmenız lazım

kolay gelsın

Tayfanızdakilerin item artılarını, gemlerini düzgün tuttuğunuz sürece Water 7'a kadar hiçbir boss'da zorlanmazsınız. Yeni başlayan arkadaşlara önerilerim:

-Çantanızda yer açmak haricinde hiçbir şeye gold harcamayın, çok ihtiyacınız olacak.
-Günlük görevleri ve Treasure Hunt'ları kesinlikle yapınız.
-50 levele kadar tayfanızda ki karakterler çok farklılık yaratamaz ama Usopp bulundurun derim.
-50'den sonra çok büyük katkı alacağınız karakterler Dalton, Nami ve Mr2'dur. Özellikle uzun süre Mr2 ve Nami ikilisi kullanılması idealdir.
-Artı basmaya çok abanmayın ama eksikte bırakmayın. Hiç yoktan tüm itemleriniz levelinizden 5 puan düşük seviyede olsun.
-Hızlı level kasmanın bir anlamı yok. Ben 1.5 ayda 82 level oldum ama artık level kasmayı durdurdum. Acele etmenize gerek yok çünkü ileride 60 level adamlarda Luffy felan göreceksiniz. Ezilmek istemiyorsanız yavaş level atlayarak ve tayfayı güçlendirerek ilerlemenizi önereceğim.
-Takımınızı arkada destek olarak Vivi-Kaya, baş karakter, Nami-Mr2 şeklinde dizayn etmeniz orta leveller için uygun olur.
-Gem basmayı unutmayın, hala bu işle uğraşıyorum...
-Fame oyundaki en önemli birimdir. Maksimum fame kazancını arenadan alacağımız ödüller, günlük roll'lar, treasure hunt'lar, arena 20 dövüş hakkı ve başka limandaki gemilere saldırarak alabilirsiniz. Günlük ödülleri ve haftasonu online ödüllerini saymıyorum zaten.

Elinizdeki berry'nin %90ını sadece gem basmak için kullanın
atakla def gemlerinizi 100 levele gelmeden önce def için %40-50 atakiçin%50-60 arası yaparsanız çok rahat ilerleme kaydedersiniz
Allblue yu açtıktan sonra 100 leveldi sanırım level almanın bir gereği yok uzun süre
Level almayıp vitleri portda millete saldırırıp fame kasmanız uzun bir süre sizi götürür

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık