Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Anime-Manga Farkları

Normalde yeni bölümlere el atmıcaktım ama şu saçma bulduğum olayı ekleyeyim dedim, güncellenmiştir.
Sizinde bulduklarınız varsa konuda belirtin ekleyelim.

Teşekkür ederim... Sitenin adını ve senin(Marco) adını ALINTI yaparak başka sitelerde paylaşabilirim, değil mi?

Beyler 460.bölümde Garpla Roger konuşurken roger sanki H.haki kullanır gibi oluyor gözleri dikattinizi çekdimi sizinde tam garp 'Bu kadar bencil olma'dedikden sonra Roger'Hayır!bunu yapacağına kesinlikle emimin'dediği sahnede rogerin gözleri değişiyor ve garp geri geri adım atmaya başlıyor mangadada böylemi acaba.

Birde Luffy'nin sol gözündeki yarayı Anime'de hiç göstermediler...

Flood gibi olucak ama... Marineford Arc'ında, Aokiji vs Jozu'da, Aokiji Jozu'yu dondurup yere düşürmüş ve sol kolunu kaybetmiştir. Ancak Anime'de böyle bişe olmamıştır.
Anime;
Manga;

Edit: Anime bölüm sayısı sanırım 481.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Marco, bu derleme için bayağı uğraşmış olman lazım eline, emeğine sağlık :respect:

1 Mangadan 1 Anime bölümü çıkarma politikası iyi güzelde, mangada ki orjinal karakterleri ve diyalogları değiştirmeseler, kaldırmasalar ve üstüne çok uç noktada(BB nin WB yi yumrukla ayaklarını yerden kesmesi gibi bana çok çok saçma gelmişti!) saçma şeyler eklemeseler güzel olacak. Bir an için soğudum animeden :( hikayenin orjinalliği bozuluyor resmen hiç manga takip etmeyip, anime takip eden biri ile manga takip eden insanlar arasındaki One Piece'e bakış açıları ne kadar farklı olacak bir düşünün. Ondan sonra tartışmaları görün :of: (Zoro'da haki var tartışmaları buna en büyük örnek)

Marco asıl sorun bence 1 tane Jet pistol yerine 3 tane göstermeleri animede [ o jet pistol'ün gelişimi 0 olmuş resmen :D ]

@playhunter_43
Animedede kolu düşüyor.
Luffy'nin yarasını ise Diğer kısmına ekliyorum, teşekkürler.
@Marco, bu derleme için bayağı uğraşmış olman lazım eline, emeğine sağlık :respect:

1 Mangadan 1 Anime bölümü çıkarma politikası iyi güzelde, mangada ki orjinal karakterleri ve diyalogları değiştirmeseler, kaldırmasalar ve üstüne çok uç noktada(BB nin WB yi yumrukla ayaklarını yerden kesmesi gibi bana çok çok saçma gelmişti!) saçma şeyler eklemeseler güzel olacak. Bir an için soğudum animeden :( hikayenin orjinalliği bozuluyor resmen hiç manga takip etmeyip, anime takip eden biri ile manga takip eden insanlar arasındaki One Piece'e bakış açıları ne kadar farklı olacak bir düşünün. Ondan sonra tartışmaları görün :of: (Zoro'da haki var tartışmaları buna en büyük örnek)
Malesef Zoro'da kral haki var geyiği bile animatörlerin eseri, ne kadar aptal olduklarının kanıtıdır sanırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık