Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Amirallerin Gücü Hakkında

Amiraller hakkındaki görüşünüz

• Kullanılan toplam oy
    124
Amiralleri yonkolardan güçlü gören kimmiş dostum? Buggy falan mı mevzu nedir olay. OP'un evrensel olarak kabul görmüş gerçeklerinden biridir Yonko > Amiral. Daha inandırıcı algı yapalım lan sizde bundan çok daha fazlası var lütfen
Reddit ana sub'ında Oda eleştirmek yasak gibi bir şey. Bu sebeple pirate folk diye yeni bir sub kuruldu. O sub'da genelde Sakazuki en güçlü görünür. WG'de de Amiral Yonko denk. Birçok Youtube kanalı da yakın görüyor. Zaten bunlar internetteki içereğin çoğu. Geriye KF vb. kalıyor.

Bir amiralin yonkou yeneceğini ileri süren arkadaşlara şunu sormak istiyorum. Neden 3 tane amirali bir tane yonkounun olduğu yere yollayıp tayfasıyla beraber tertemiz temizlemiyorlar?
Aramaki denen adam tek başına iki yonkouyu indirenlerin olduğu yere kellelerini almaya gidebiliyor sessiz sedasız ama teki için gidebilen yok. Aramaki muhtemelen acemi bir denizci gücüne rağmen yoksa bu mevkide bu derece itaatsizlik ve pervasızlık çok abes.

Reddit ana sub'ında Oda eleştirmek yasak gibi bir şey. Bu sebeple pirate folk diye yeni bir sub kuruldu. O sub'da genelde Sakazuki en güçlü görünür. WG'de de Amiral Yonko denk. Birçok Youtube kanalı da yakın görüyor. Zaten bunlar internetteki içereğin çoğu. Geriye KF vb. kalıyor.
onu geçtim Tiktok da bile türk op kitlesinin % 90 ı amiral = yonkou ya da amiral daha güçlü diyor yabancılar ise insta tt de sürekli Akainu en güçlü diyor buraya bi geliyom amiral = choppar

Bir amiralin yonkou yeneceğini ileri süren arkadaşlara şunu sormak istiyorum. Neden 3 tane amirali bir tane yonkounun olduğu yere yollayıp tayfasıyla beraber tertemiz temizlemiyorlar?
Aramaki denen adam tek başına iki yonkouyu indirenlerin olduğu yere kellelerini almaya gidebiliyor sessiz sedasız ama teki için gidebilen yok. Aramaki muhtemelen acemi bir denizci gücüne rağmen yoksa bu mevkide bu derece itaatsizlik ve pervasızlık çok abes.
hemen cevaplayalım hocam ilk olarak yonkouların bulundukları yerler o kadar girilmesi kolay yerler değiller eğer Totto Land'a girerseniz daha en başından alarmlar örtüyor, eğer Wanoya girmeye çalışırsanız şelalede iken açık hedef oluyorsunuz ayrıca paneli bulup atarım Akainu Wano'ya harcayaca kaynakları olmadığını da belirtiyor kaldı ki bu yonkoular dünyanın şuanki düzeninde bir rol alıyorlar

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık