Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller'in Gücü

Sizce?

• Yonkou > Amiral

Kullanılan: 216 79.7%
  • Yonkou = Amiral

Kullanılan: 42 15.5%
  • Yonkou < Amiral

Kullanılan: 13 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    271
Benim gördüğüm kadarıyla yonko 1,5-2 amiral eder diyenler ''WB Aka'ya 2 attı'' diyerek bunu savunuyor.Sanki Aka tek saldırıda WB'nin kafasının bir kısmını götürememiş gibi.

''Yonko>amiral'' denklemi benim içinde nettir.Fakat aralarında çok fazla seviye farkı yok.Teke tek bir kapışmada çok uzun süren bir dövüşten sonra yonko alır.Ama ciddi hasarlarda alır.

Bigmom'ın "Sen sadece benim ezik çocuklarımdan birisisin." dediği Katakuri, saatlerce bir amiralle dövüşebilir. Öyle Luffy gibi boyuna dayak da yemez ayrıca.
Dövüşür de ciddi hasarlar vereceğini sanmıyorum.Bir komutan bir amirali sadece bir süre tutabilir.Bir amiral ise yonkoyu uzun süre tutmanın dışında dövüş sonunda ciddi hasarlarda verir bence.

Bir de sana 3 tatlı komutan vs BM'de komutanlara şans veririm demiştim.Sen de olmaz öyle şey demiştin.Bu konuda kararsız kalıyorum ama BM 3 komutanı yense bile çok çok zor olur bence.Ve eğer BM 3 komutanını çok zorlanarak yenebiliyorsa bir amiral de 1 sağ kol+komutanı zorlanarak yener demektir benim için.

Benim gördüğüm kadarıyla yonko 1,5-2 amiral eder diyenler ''WB Aka'ya 2 attı'' diyerek bunu savunuyor.Sanki Aka tek saldırıda WB'nin kafasının bir kısmını götürememiş gibi.

''Yonko>amiral'' denklemi benim içinde nettir.Fakat aralarında çok fazla seviye farkı yok.Teke tek bir kapışmada çok uzun süren bir dövüşten sonra yonko alır.Ama ciddi hasarlarda alır.

Dövüşür de ciddi hasarlar vereceğini sanmıyorum.Bir komutan bir amirali sadece bir süre tutabilir.Bir amiral ise yonkoyu uzun süre tutmanın dışında dövüş sonunda ciddi hasarlarda verir bence.

Bir de sana 3 tatlı komutan vs BM'de komutanlara şans veririm demiştim.Sen de olmaz öyle şey demiştin.Bu konuda kararsız kalıyorum ama BM 3 komutanı yense bile çok çok zor olur bence.Ve eğer BM 3 komutanını çok zorlanarak yenebiliyorsa bir amiral de 1 sağ kol+komutanı zorlanarak yener demektir benim için.
Ne kadar hasar verirler bilmiyorum ama sağ kollar amirallerle ciddi bir biçimde dövüşecek seviyedeler. Mangaka çok hissettirdi bunu.

Amiralleri ikiye ayırmak lazım, torpilli ve torpilsiz, 2 yıl önce ve sonrası vasıflı ve vasıfsız diye.:D Fuji hariç eski üçlü baya sağlamdı. Eski üçlüden birisi Shanks'ı deldi falan deseler hiç şaşırmam. Genel olarak ama yonkouya 60 amirale 40 şans veririm olası bir dövüşte. Denkler diyebilirim ama Kaido ve Wb gibi isimler bu denkliğin dışında kalıyor. Yalnız Fuji tüm denkleri bozuyor, amiralleri aşağı çekiyor. Herhangi bir yonkounun ona kaybetme şansı yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık