Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller ve Kumandanların Çarpışması

Savaşın Sonucu

• Amiraller Kazandı

Kullanılan: 25 27.8%
  • Kumandanlar Kazandı

Kullanılan: 8 8.9%
  • Kumandanlar Kaçtı

Kullanılan: 57 63.3%

• Kullanılan toplam oy
    90
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence 2 ihtimali var. Birincisi yok edilebilirler.İkincisi kaçabilirler.Kaçma ihtimalleri Kuma'nın yaşamasının ve Luffy'e gerekli bilgileri aktarabilecek bir karakter olması nedeniyle var olabileceğini düşünmem.

hikaye üretmek güzeldir xd Kaido'yu kendi döveceği zaman gelince bunu yapabilir ama bundan önce imkansız
:hhh: Al işte Sakazukiyi kaidodan güçlü olduğunu düşünen biri daha:alkis:

Luffy nin kaidoyu dövebileceği zamandan bahsedersek sakazukinin 5 vuruşuna karşılık 3 4 vurmaz onun yerine kafasını yerden yere sürter. Kan alır totodan.Aceye yaptığını bu kez luffy sakaya yapar.:hhh::hhh::hhh:

Luffy nin kaidoyu dövebileceği zamandan bahsedersek sakazukinin 5 vuruşuna karşılık 3 4 vurmaz onun yerine kafasını yerden yere sürter. Kan alır totodan.Aceye yaptığını bu kez luffy sakaya yapar.:hhh::hhh::hhh:
En son Akainu'nun kafasını yerden yere sürten kişi rende gibi delik deşik olmuştu. Luffy umarım öyle olmaz çünkü çok kötü kokar. :(

En son Akainu'nun kafasını yerden yere sürten kişi rende gibi delik deşik olmuştu. Luffy umarım öyle olmaz çünkü çok kötü kokar. :(

Haki konusu mf savaşında oda nın aklında tamamlanmamıştı. Bunu kendide söylüyor. Silahlanma haki ile zaten vücudunu ateşe karşı koruyabilir. Hasar verebilir. Şöyle bir örnek vereyim

Vergo vs Smoker de vergo silah olarak bambu sopa kullanırken Smoker deniz taşından yapılan bir sopa kullanıyordu. Haki devre girince bambu sopa ile deniz taşı sopayı kırabilmişti. Deniz taşınin nerdeyse elmas kadar sert bir madde olduğunuda hatırlatırım. Burdan hakimin önemini daha çok anlayabilirsin. Kısaca şimdi Oda nın kafasında tam oturttuğu haki sistemi ile sakazuki luffy yi kolay kolay delemez. Umarım luffy lastik olduğu için magmaya vurması imkansız. Vurursa yanar gibi düşüncelere kapılmamışsınızdır

Son düzenleme:

baya ağır bi fansınb u belli.Ayrıca Akainu Kaido'dan güçlü demedim.İksinin seviyeleri eşit.Ayrıca meyve üstünlüğünden dolayı Luffy'nin Akainu'yu alması imkansıza yakın bişey.Fan gözlüklerini çıkar ve objektif bak

baya ağır bi fansınb u belli.Ayrıca Akainu Kaido'dan güçlü demedim.İksinin seviyeleri eşit.Ayrıca meyve üstünlüğünden dolayı Luffy'nin Akainu'yu alması imkansıza yakın bişey.Fan gözlüklerini çıkar ve objektif bak
Açıkçası ben amiralleri yonkouların altında görüyorum. Tabikide savaslarda meyve guçleri büyük öneme sahip olsada tek dikkat edilmesi gereken nokta değildir. Aksi halde meyvesiz Roger kk olamaz meyvesiz Rayleigh Borsalino ile eşleşemez meyvesiz shanks yonkou olamazdı. Ayrıca aşağıdaki güç karşılaştırması hakkındaki yazımdan sonra siz "ancak kaidoyu kendi başına dövebileceği zaman bunu yapabilir dediniz.

Azıcık gücüyle imperdown u marinefort u karıştıran luffy bu kez dünyayı ayağa kaldırır. Sakazuki Aceye yaptığını kolay kolay Luffy ye bu kez yapamaz. Sakazuki 5 vursa luffy en az 3-4 vurur. Artık haki devreye daha çok girdiği için öyle kolay kolay Luffy de ölmez. Ne yapar eder kurtarır kurtaramazsa sakazukiyi sağ çıkartmaz. Olay Katakuri meselesine döner g5 veya uyanış gibi bir şey yapar sonunda yine yıkar rakiplerini. :mincika:
Bu yazımda zaten suan akainunun dengi olmadığını 5 yerse 3 4 anca vurur. Vs. Vs dediğimi hatirlatirim. Bu yazımdan sonra kaidoyu tek başına dovebilirse ancak bunu yapabilir demeniz akainu açık bir şekilde kaidodan daha güçlüdür demenizle aynı anlama gelmektedir. Kendi yazdıklarınızı şimdi ret etmeniz durumunda hakkınızda 2 farklı sonuç çıkarabilirim ancak

1 Yazarken neye cevap yazdığını bilmeyen birisiniz.

2 Kendini doğru ifade etmekten aciz birisiniz.

Şimdi Bana objektif olmayı tavsiye etmenize karşılık bende incelik olsun diye yazdıklarınıza biraz daha dikkat etmenizi tavsiye ederim. :sapkali:

Önemli bir olay sebebiyle tüm taraflar savaştan kısa süreliğine çekilmiştir.
Direk pat diye savaşa gireceklerini sanmıyorum.

Önemli bir olay sebebiyle tüm taraflar savaştan kısa süreliğine çekilmiştir.
Direk pat diye savaşa gireceklerini sanmıyorum.
Belki sabo bigmom ve Kaidonun luffy için işbirliği yaptıklarını ve Luffy nin de wanoda olduğunu duymuş olabilir bu yüzden Dragon dahil bütün devrimciler kim bilir belki wanoya gidiyorlardır. Üstüne hasır şapka filosu mink ler luffy hayranı korsanlar wano samurayları ve jimbe öncülüğündeki balık adam ordusuyla beraber wano kolay fethedilebilir. En azından bu şekilde kaidonun yenilgisi ve wano nun kurtuluşu daha ılımlı gösterilir

Esir alınma ihtimalleri yüksek.Diğer kumandanlarda kayıp.Kamabakka'ya henüz varmamışlar.Neden onlardan bahsedilmedi anlayamadım.Eğer Sabo ölürse çok ağır olur bu Luffy için.Ama Dragon ve Koala'nın verdiği tepkiye baktığımda sanki ölmekten çok Denizcilere katılmış olduğu hissettim (ki tabii ki imkansız)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık