Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller ve Kumandanların Çarpışması

Savaşın Sonucu

• Amiraller Kazandı

Kullanılan: 25 27.8%
  • Kumandanlar Kazandı

Kullanılan: 8 8.9%
  • Kumandanlar Kaçtı

Kullanılan: 57 63.3%

• Kullanılan toplam oy
    90
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Devrim ordusunun 4 büyük komutanı 2 amiralle başedemiyorsa Dragon dükkanı kapatıp gitsin. 2 vs 2 olsa amirallerin alması anlaşılır belki ama şu durumda komutanlar kaybediyorsa Dragon neye güvenerek devrim yapmayı planlıyordu diye sorarlar adama. Devrim ordusu dediğimiz şey bir korsan tafyası değil sonuçta, adamlar dünya düzenini değiştirmek istiyorlar ve bunun için güçlü olacaksın. Tamam bu komutanlar yonkou yada amiral gücünde olsunlar demiyorum ama en azından 4 vs 2 de amirallere kaybetmemeleri gerekir diye düşünüyorum. 2 komutan 1 amiral etmiyorsa devrim ordusunun vay haline :D
Amirallik öyle kolay değil.Benim kabul ettiğim en doğru düşünce Amiral=Yonkou=Mihawk=Dragon.

Ayrıca Sabo vs Fuji'de Fujinin yeneceği belliydi aslında.Kumandan olsalar dahi aşırı güçlü olduklarını pek göremedik.İşlevsel yetenekleri var daha çok

Amirallik öyle kolay değil.Benim kabul ettiğim en doğru düşünce Amiral=Yonkou=Mihawk=Dragon.

Ayrıca Sabo vs Fuji'de Fujinin yeneceği belliydi aslında.Kumandan olsalar dahi aşırı güçlü olduklarını pek göremedik.İşlevsel yetenekleri var daha çok
Kardeşim seninle aynı fikirdeyim yazdığım mesajı daha dikkatli okumanı rica ediyorum :ehe: Bak 2 amiral vs 2 komutan savaşı olsa elbette amiraller kazanır ancak 4 komutan 2 amirale en azından kaybetmemesi gerekir diye düşünüyorum. Eğer kaybediyorlarsa basit hesapla 1 amiral = 3 devrim ordusu komutanı demektir. Benim mantığıma göre amirallerin gücü 100 ise komutanlar 75'dir. ve sonuçta 2 komutan 1 amirali alır ve 4 vs 2 de devrimcilerin üstünlüğünü görürüz. Ben aksi bir durumu kesinlikle mantıklı görmüyorum.

Kuma'nın zihnini Belo Bety - sama hazretleri meyvesiyle getirebilir mi, kilit olan bu. Cesaret ve irade verip programlamayı devre dışı bırakacak gibi bir şey var aklımda. Orada devrimcilerin iki olası senaryosu var; kutsalları rehin alıp çıkma veya aklı başına gelen Kuma'nın kumandanları tesadüfen Wano'ya yollayıp ikinci fedası.

Kuma'nın zihnini Belo Bety - sama hazretleri meyvesiyle getirebilir mi, kilit olan bu. Cesaret ve irade verip programlamayı devre dışı bırakacak gibi bir şey var aklımda. Orada devrimcilerin iki olası senaryosu var; kutsalları rehin alıp çıkma veya aklı başına gelen Kuma'nın kumandanları tesadüfen Wano'ya yollayıp ikinci fedası.
Şu kısım çok ilginç olurdu. Yozlaşmış Wano halkı için mükemmel olurdu Belo Bety(<3)'nin yetenekleri.

Dragon yüksek ihtimalle krallar ve kraliçelerle görüştü, yani toplantıyı bastı. Bunu yapmasına engel olabilecek kişiler 5 ihtiyar, CP0 ve amirallerdi. İhtiyarlar Im ile meşguldü, CP' ler kutsallarla. Geriye amiralleri oyalamak kalmıştı. Onunla da kumandanlar ilgilendi. Böylece mesajını verdi.
Savaş daha çok vakit kazanmaya yönelikti. Bunu da başarınca geri çekilmişlerdir. Kaçtı lafı biraz sert duruyor.

Aslında altyapısı da kolay. Kuma ve Dragon konuşması flashback girer. Wano için bir gün kararlaştırmıştır da Kuma da biliyordur falan.
Wano devrim yapmak için çok elverişli. Tek sorun Kaido ve yıkımcılar.
Hikayenin bir yerinde ana hatta bağlanması gerekiyor devrimcilerin. Bu Wano mu olur yoksa Reverie hiç beklemediğimiz bir şekilde mi sonlanır emin değilim.
Ama dediğin gibi Kuma'nın varlığı bu seçeneğin elini baya kuvvetlendiriyor. Öyle bir şey olursa arkın tadından yenmez.

Wano devrim yapmak için çok elverişli. Tek sorun Kaido ve yıkımcılar.
Hikayenin bir yerinde ana hatta bağlanması gerekiyor devrimcilerin. Bu Wano mu olur yoksa Reverie hiç beklemediğimiz bir şekilde mi sonlanır emin değilim.
Ama dediğin gibi Kuma'nın varlığı bu seçeneğin elini baya kuvvetlendiriyor. Öyle bir şey olursa arkın tadından yenmez.
Dragon + Luffy + Sabo vs Kaido + Linlin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık