Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller ve İmparatorlar Hakkında Bir Soru

Tanıtım açısından yarattıkları etki açısından
yonkolar hep öndeydi. Amirallerle aralarında o kadar fark yoktur ama yonkolar her daim öndeydi.

Yonkoular amirallerden üstündür ama öyle iki amirali aynı anda alacak kadar falan değil tabi ki. Genç WB gibi bir yonkou isen iki amirali birden de tutabilirsin, amiraller konumunun hakkını veriyorsa yine alamaz ama yenilmez de demek istiyorum.

Tanıtım açısından yarattıkları etki açısından
yonkolar hep öndeydi. Amirallerle aralarında o kadar fark yoktur ama yonkolar her daim öndeydi.
Aynen öyle.Amiraller daha bir insana benzediği için güçsüz görülüyor.Yonkoulara bakıyorsun Wb büyük insan,Teach tövbe estafurullah bir şey, Kaido ve Big Mom azman.Gerçi amirallerin meyveleri daha iyi bence o ayrı.Bir şenks insana benziyor dedik o da köpek çıktı :D

Aynen öyle.Amiraller daha bir insana benzediği için güçsüz görülüyor.Yonkoulara bakıyorsun Wb büyük insan,Teach tövbe estafurullah bir şey, Kaido ve Big Mom azman.Gerçi amirallerin meyveleri daha iyi bence o ayrı.Bir şenks insana benziyor dedik o da köpek çıktı :D
Yemin ediyorum şu yorumu okurken acaba kaçıncı satırda shankse laf atacak diye bekledim ki son cümlede etmişsin :D

Tüm Yonkolar için diyemeyiz ama. Big Mom ve Kaido'nun hayvaniliği başka. Shanks ve Teach'in kırılganlığı başka.
Shankse kırılgan diyemeyiz. Teach kırılgan olabilir çünkü meyvesi daha çok acı hissetmesine neden oluyor.
Ben aslında o cümleyi güç açısından demedim
tanıtım ve etki açısından dedim.
Saçları yanan ve güneşin üstünde uçan bir Bm ile bir amirali bir tutamıyorum nedense. Aralarında fazla fark yoktur ama.

Shankse kırılgan diyemeyiz. Teach kırılgan olabilir çünkü meyvesi daha çok acı hissetmesine neden oluyor.
Ben aslında o cümleyi güç açısından demedim
tanıtım ve etki açısından dedim.
Saçları yanan ve güneşin üstünde uçan bir Bm ile bir amirali bir tutamıyorum nedense. Aralarında fazla fark yoktur ama.
Shanks'de Kaido gibi bir etki yok işte. Onu diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık