Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller Arasındaki Güç Dengesi

Kizaru bana en güçlü gibi geliyor hep. Ciddi dövüştüğü zaman Zaraki'ye bağlayacak sanki :D Ama muhtemelen en güçlü Akainu'dur. Diğerlerini bilmiyorum. Fuji çok zayıf görünüyor ama büyük ihtimalle kişiliği ile alakalı bir durum çıkacak o.

Gördüklerime bakarsam Fuji en zayıfı, görünmeyen amirale yorum yapmayacağım. Eski üçlü de denk gibi duruyor.

Akainu'nun her hâlükârda galip geldiği şikeli maç. :oleyo2: Sakazuki hepsinden güçlüdür şıkkı da bomboş olmuş. Zaten tüm şıklarda güçlü konumunda adam. alsşkfişlsafa

Sakazuki ve Aokiji diğer amirallerden 1-2 tık daha güçlüdür.

Aokiji ve Akainu 95 ise,
Fujitora ve Kizaru 92'dir.

Sakazuki en güçlüsüdür zaten diğerleri hakkında kimse bir şey diyemez . Tek doğru Akainu’nun en güçlü olduğu

En güçlü amiral anketini Kizaru kazandığı için eşeği sağlam kazığa bağlamışlar bu sefer.
Her türlü Akainu üstte.

Akainu'nun her hâlükârda galip geldiği şikeli maç. :oleyo2: Sakazuki hepsinden güçlüdür şıkkı da bomboş olmuş. Zaten tüm şıklarda güçlü konumunda adam. alsşkfişlsafa
Hahhaa ya keşke anket koymasaydım. Harbiden şikeli olmuş :D işin aslı o kadar çok kombinasyon var ki ama yeteri kadar şıklar yetmedi, bende forumda ki genel kanıya göre yaptım :D Tam bir facia anket hahaha.
En güçlü amiral anketini Kizaru kazandığı için eşeği sağlam kazığa bağlamışlar bu sefer.
Her türlü Akainu üstte.
Bro Saka yı çok sevmem ben normalde, hatta Fujiyi çok severim, bana görede eşitler yada Saka bir tık öndedir ama o kadar karıştı ki ankette kombinasyonu yapamadım :D o yüzden şıklar haricinde yaBilirsiniz dedim zaten:D

Hahhaa ya keşke anket koymasaydım. Harbiden şikeli olmuş :D işin aslı o kadar çok kombinasyon var ki ama yeteri kadar şıklar yetmedi, bende forumda ki genel kanıya göre yaptım :D Tam bir facia anket hahaha.

Bro Saka yı çok sevmem ben normalde, hatta Fujiyi çok severim, bana görede eşitler yada Saka bir tık öndedir ama o kadar karıştı ki ankette kombinasyonu yapamadım :D o yüzden şıklar haricinde yaBilirsiniz dedim zaten:D
Böyle adil olmamış. Şık yeterli değilse hepsinin en güçlüdür diye seçeneğini koyman gerekirdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık