Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Alucard

SADECE OP Mİİİİ?
İnanamıyorum ya op ile sınırlı değil animeler ben op ye gelene kadar nice animeleri geçtim piyasada adı geçen ler le başla izlemeye sonra kendin keşfet çooooooooooook geç kalmışsın:D
Bu sektörde yeniyim dostum ezme hemen...:D Ayrıyetten kısa bir Db maceram var ama çok uzun olduğundan yemedi.:hhh:

Bu sektörde yeniyim dostum ezme hemen...:D Ayrıyetten kısa bir Db maceram var ama çok uzun olduğundan yemedi.:hhh:
db ye sabırla devam et şuan piyasada kalite olarak çok yükseldi hemde video kalitesi de artrtı özellikle dragonball gt olağan üstü bir kalite eklediler sabırla seyretmeni öneririm görebileceğin en yüksek ekşina sahip animedir...:D 1 adam için 60 bölüm boyunca dövüşen başka hiç bir anime yoktur:D

db ye sabırla devam et şuan piyasada kalite olarak çok yükseldi hemde video kalitesi de artrtı özellikle dragonball gt olağan üstü bir kalite eklediler sabırla seyretmeni öneririm görebileceğin en yüksek ekşina sahip animedir...:D 1 adam için 60 bölüm boyunca dövüşen başka hiç bir anime yoktur:D
Aslında çoook hoşuma gidiyor ama şu an yemedi işte...Ama atmadım bi kenara kesinlikle başlıcam zamanı gelince.:D

Ellerine sağlık smoker suggee olmuş ayrıca senden bir isteğim var mümküse one piece sınavı gibi birde hellsing sınavı hazırlarmısın 20 soruluk tek test şeklinde ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık