Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Akainu Korsan Olsaydı

Akainu korsan olsaydı, hangi seviyede olurdu?

• Kullanılan toplam oy
    286
BB de şimdi yonkou oda Akainudan kaçtı ona bakarsak yanlışmıyım?
Ben BB'nin zaten Akainu'la karşılaşcağına eminim ve teke tek bir vs olcak çünkü 2 sinin'de çok yıkıcı bir gücü var kocaman bir adayı yanındakiler'de vs yaparken yok olabilir karanlık meyve gücünde kendini çok geliştirdi varsayıyorum akainu vuruşları bir işe yaramıcak deprem yumruklarıyla'da etkili bir vuruş yapabilir.

Monkey D. Garp

Ben wg nin bu amiralleri özel seçtiğini düşünüyorum.Sıradan insanlardan yetişmiş olmaktan ziyade kendilerine has karanlık birer geçmişleri olabileceğini düşünüyorum.Fisher Tiger flashbackinde Kizarunun şüpheli gösterilmesi gibi.

Akainuda deli manyak derecede hayvani saf güç var.Adam en üstün meyve, logia.Sıradan bir logia da değil en iyilerinden.B.haki ve K.Hakide hayvani derecede masterlaşmış vede hakili saldıralara karşı önlemi var.Zekasıda oldukça iyi odunun değil.Çok iyi spekülasyon ve manipülasyon yapıyor :D.Filo Amiralliğini tamamiyle hakediyor.WB(bu adamı hesaba katmaya ve karşılaştırmalarda kullanmaya gerek yok farklı boyutta adamın gücü) hariç diğer yonkoulardan(shankstan şüpheliyim ama oda dahil bence) teke tekte üstündür.İki senede marineyi reforme edip askerler vahşileştirmiştir bence.

Bence WB isteseydi savaşta Akainuyu rahatlıkla öldürebilirdi.Arkadaş adam çok duygusal biri.O adayı ikiye bölen yumruğu aslında adayı ikiye bölüp adamlarının kaçmasını sağlama amaçlı attı.Bence orada daha etkili bir vuruşla akainuyu öldürebilirdi.Savaşta ne zaman kalbi teklese Akainu gelir ya Kizaru bulaşır.Adam akıllı hiçbiri sırnaşamaz bile WBye normal adil şartlarda.

Eğer korsan olsaydı şu haliyle yonkou üstü birşey varolmuş olsaydı onu derdim ama yonkou olurdu heralde.
(tayfayı kastedersek bir halt olmaz nerede bu adamda nakaması için birşeyler yapmak bırakır gider yaralı olanı yolda)

kimileri shanks'ten korktu deyip. yonkou olamazdı diyorlar. yonkoular arası güç dengesi yok. örneğin shanks kaido'yu durdurmuş savaşın sonunada olsa yetişmiştir. buda ondan güçlü oldugunu göstermiştir. akainu shanks güçsüz olsada olmasada yonkou olurdu. düşünün gücünü haki bile yetersiz kalıyor kimi zaman.

kardeşim Shanks da yonko olan kaido ile kapışıp gelmişdi yalnış hatırlamıyorsam.
Kapışmamış söylenti savaşmadan anlamışta olabilirler kapışmış olsa shanksın karşısındaki boru değil kaido elbet bir çizik alacaktı ama oda yok belliki anlaşıp savaşmamışlar.

Ben wg nin bu amiralleri özel seçtiğini düşünüyorum.Sıradan insanlardan yetişmiş olmaktan ziyade kendilerine has karanlık birer geçmişleri olabileceğini düşünüyorum.Fisher Tiger flashbackinde Kizarunun şüpheli gösterilmesi gibi.

Akainuda deli manyak derecede hayvani saf güç var.Adam en üstün meyve, logia.Sıradan bir logia da değil en iyilerinden.B.haki ve K.Hakide hayvani derecede masterlaşmış vede hakili saldıralara karşı önlemi var.Zekasıda oldukça iyi odunun değil.Çok iyi spekülasyon ve manipülasyon yapıyor :D.Filo Amiralliğini tamamiyle hakediyor.WB(bu adamı hesaba katmaya ve karşılaştırmalarda kullanmaya gerek yok farklı boyutta adamın gücü) hariç diğer yonkoulardan(shankstan şüpheliyim ama oda dahil bence) teke tekte üstündür.İki senede marineyi reforme edip askerler vahşileştirmiştir bence.

Bence WB isteseydi savaşta Akainuyu rahatlıkla öldürebilirdi.Arkadaş adam çok duygusal biri.O adayı ikiye bölen yumruğu aslında adayı ikiye bölüp adamlarının kaçmasını sağlama amaçlı attı.Bence orada daha etkili bir vuruşla akainuyu öldürebilirdi.Savaşta ne zaman kalbi teklese Akainu gelir ya Kizaru bulaşır.Adam akıllı hiçbiri sırnaşamaz bile WBye normal adil şartlarda.

Eğer korsan olsaydı şu haliyle yonkou üstü birşey varolmuş olsaydı onu derdim ama yonkou olurdu heralde.
(tayfayı kastedersek bir halt olmaz nerede bu adamda nakaması için birşeyler yapmak bırakır gider yaralı olanı yolda)
abicim bak sen dedin o yumrukla öldürebilirdi yonkodan 2 yıyecek olan adam 2 senede nasıl yonko kadar güçlenebilir ki

Kapışmamış söylenti savaşmadan anlamışta olabilirler kapışmış olsa shanksın karşısındaki boru değil kaido elbet bir çizik alacaktı ama oda yok belliki anlaşıp savaşmamışlar.
marıne adamları dıyor kı daha dun yenı dunyada kaıdo ıle kapısmıstı dıyor söylenti değildi bence bir daha izleyelim o blümü

Monkey D. Garp

Yonkoular arasında bir protokol vardır elbette.Her biri kafasına göre hareket etmiyordur heralde.Yoksa denizcilerin bunları birbirlerine düşürmeleri kolay olurdu.Elbette Shanks şu an diğer ikisinden önde gözüküyor ama şu ana kadar elde edilen bilgilerden yonkoular arasında sıralama yapamayız.illa birbirlerine eşit olacak diye birşey yok en güçlü dört korsan bunlar sadece wb ile diğerleri arasındaki bariz fark varken diğerlerindede muhakkak fark vardır.

marıne adamları dıyor kı daha dun yenı dunyada kaıdo ıle kapısmıstı dıyor söylenti değildi bence bir daha izleyelim o blümü
Tamam işte söylenti kapışma yönünde eğer kapışmışlarsa shanks çizik bile almadan halletmiş kadiouyu anlamı çıkıyor böyle birşeye imkan varsa Akainu kesin yonkou gücünde denilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık