Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Akainu ile Kim Dövüşür?

Kim Dövüşür?

• Kullanılan toplam oy
    121
Luffy + Sabo ekstrem zorlukta olur. Akainu Luffy'i ölümle burun buruna getirir ve Law ameliyatı yapar. Nasıl senaryo?
Oda harekete geçecek karakterleri gizlemeyi sever. Akainu da ara sonrası oturuyor sadece. İlla onun da günü gelecek. Üstüne Luffy'yi yenerse Law devreye girecektir bence de.

Akainu'nun uyanışı aşırı güçlü olması gerekiyor. Böyle JJK'deki gibi bölgesel genişleme yapsın. Bütün dövüş alanı magma olsun. Oraya hükmetsin. Zaten magmanın doğal bir gücü var. Magmanın yıkıcılığıyla birlikte acayip güçlü olabilir. Ayağıma haki bastım magmaya bastım kurtuldum demekle olacak iş değil çünkü.

Luffy'e karşı anca böyle bir şey kurtarır Akainu'yu. Yoksa işimiz zor şu an. :/ Sabo'ya ise yedirmez bene. Sabo'yu daha çok işlemesi lazım gücünü bize inandırabilmesi için.

Luffy + Sabo vs Akainu
ya da
Luffy vs Teach vs Akainu
bekliyorum.

Son ihtimal:
Im vs Luffy + Teach + Akainu
Sence şu anda Luffy tek başına Saka’yı alamaz mı ? Ben sanmıyorum ki Saka Kaido’dan güçlü çıksın. Üstüne Kaido Luffy için: Ben hayatımda böyle kafasına göre dövüşen birini görmedim diyor (bir anlamda yani :D) Artık Luffy’nin neler yapabileceği mangakanın hayal gücüne kalmış Solo Breath’i durdurup yansıtabilen Saka’nın ölümcül yumruklarını da üfleyerek söndürebilir sanırım, fizik kurallarının pek bir anlamı kalmadı seri de.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık