Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Akainu Hangi İmparator Tayfalarını Alabilir?

Akainu Hangi İmparator Tayfalarını Alabilir? (Kaptanlar Yok)

• Kullanılan toplam oy
    90
Hala diyorum normalde alamaz, almaması gerekir ama magma başka bir şey. Akainu meyvesini Usop yese bile, düz yumruk atsa onu tutacak haki seviyesi koramiral üstü falan olur. Meyve çok sıkıntı ama koskoca bir yonkou ekibi alır, logia avantajini tutarlar. Bu 80lvl bir warior mage karisimi bir karakterin, 70-60-50-40 lvl bir orduyla vs atmasına benziyor. bir meteor atsa yarısını tekler ama gerisi sıkıntı çıkartır.

Bi rivayete göre akainu tıpkı marienford zamanında squordayı manipüle ettiği gibi , korsanfandaki amiralcileri ve yc1,yc2,yc3 haterlarını da manipüle etmiş. Dostlarınıza kılıç saplamadan herkesi uyanmaya ve objektifliğe davet ediyorum.:flaugh:

Seri başından beri beyinsiz Oda güç dengelerini tam oturtamadı. Haki mevzusu da yavaş yavaş kafasında oturuyor. Yeni Dünya'da zayıf donanma erleri bile Haki basıyorken Marinford savaşında malesef bu konu eksik kaldı. Hatta öyle ki WB bile Haki kullanamıyordu. Koca Beyazsakal Korsanları içinde Haki kullanan sadece Marco ve Vista gösterildi ki bu çok saçma bir durum. Beyazsakal Korsanları ve Roger Korsanları serinin zirve tayfalarından bu adamların haki bilmemesi mümkün değil. Bu bağlamda seride bu noktadan itibaren hiçbir Yonkou tayfasının böyle zayıf olması beklenemez. Başlarında kaptanları yokken böyle ezik olmaları durumu da mantıklı gelmiyor.

Marinford savaşında Marco'nun, Kizaru'yla kapışmasını gördük, Jozu'nun, Kuzan'ı tuttuğunu gördük, Vista'nın, Mihawk ile kapışması yarım kaldı. Bu üçlünün tek başlarına bile amirallerle kapıştığını düşünürsek bir amirali bir zahmet yensinler üstelik üçe karşı bir bir mücadele tek olan kişi için yeterince zordur, bunu Wano'da gördük.

Ben hiçbir Yonkou tayfasının bir amirale yenileceğini düşünmüyorum. Hatta ilk üç komutanın bir amirale yenileceğini de düşünmüyorum. Hele Beckman, Lucky Roux, Yasopp üçlüsüyle, Zoro, Sanji, Jinbe üçlüsünün asla kaybedeceğini düşünmüyorum. Aynı şekilde diğerlerinin yenileceğini de düşünmüyorum.

Kiminin gözünde
Yerlerine Kata, King, Zoro falan koyun :dd.d
Kiminin gözünde

Bunun arası olmaz mı hiç, ben de o safta yer alayım :dd.d

Hiç bir amiral yıpranmamış bir tayfanın karşısına çıkmaz. Bunlar anca zayıflamış rakiplere karşı şov yapabilen adamlar. O yüzden hiçbiri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık