Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Akainu Hangi Bölgeleri Tek Başına Alabilir?

Sizce?

• Kullanılan toplam oy
    199
10 gün niye dövüşüyor Linlin? Haki kullanmadan zoan formlu komutanı haşat ediyor kadın. Logialara karşı bariz avantajlı ve akli dengesi yerinde Linlin; Akainu'nun yanında Kuzan da gömer.
Niye mi 10 gün dövüşüyor? Komutanlar ile amiralleri bir tutuyorsan ne desem bilemedim. Akainu'nun en güçlü denilen tayfanın tüm komutanlarını ardına katmış kovalıyordu. Ve o sırada Curiel yerde yatıyordu.

Yalnız şuradan One Piece'in meyve özelliklerini ya da diğer faktörleri gerektiği kadar takmadığını söylemek çok kolay.

Kimse demiyor ki ulan Akainu'da magma var Kuzan'da ise buz. :S Oda dahi takmıyordur bunu.
Kuzan tam olarak buz değil aslında. Buza dönüştüğü doğru ancak aynı zamanda soğutuyor meyvesi.

Akainu ise magma çıkartıyor. Bence burada asıl avantajlı Aokiji.

Niye mi 10 gün dövüşüyor? Komutanlar ile amiralleri bir tutuyorsan ne desem bilemedim. Akainu'nun en güçlü denilen tayfanın tüm komutanlarını ardına katmış kovalıyordu. Ve o sırada Curiel yerde yatıyordu.
Komutanlarla amiralleri bir tutmuyorum. Yonko ile amiral 10 gün dövüşmek zorunda değil diyorum. Linlin'in yıkıcılığı muazzam, Akainu korktuğu gibi ruhunu teslim eder. Meyve ataklarına Linlin'in ruh verme ihtimali var. Yıkıcılık maksimum bu dövüşte. Uzun sürmez bence.

Komutanlarla amiralleri bir tutmuyorum. Yonko ile amiral 10 gün dövüşmek zorunda değil diyorum. Linlin'in yıkıcılığı muazzam, Akainu korktuğu gibi ruhunu teslim eder. Meyve ataklarına Linlin'in ruh verme ihtimali var. Yıkıcılık maksimum bu dövüşte. Uzun sürmez bence.
Pardon ama hangi yıkıcılık kast ettiğin? Çunkü Akainu'nun bir adanın yarısının iklimini değiştirdiğini hatırlıyorum. Big Mom ise en son bir gemiyi yok edememişti. Yıkıcılık konusunda Akainu açık ara birinci olur seri içinde.

Ayrıca Akainu'nun korkması? Jinbei korkmuyor Akainu mu korkacak?

Pardon ama hangi yıkıcılık kast ettiğin? Çunkü Akainu'nun bir adanın yarısının iklimini değiştirdiğini hatırlıyorum. Big Mom ise en son bir gemiyi yok edememişti. Yıkıcılık konusunda Akainu açık ara birinci olur seri içinde.

Ayrıca Akainu'nun korkması? Jinbei korkmuyor Akainu mu korkacak?
Akainu'nun yıkıcılığını es geçmedim ki. Linlin'in yıkıcılığını sen hafife alıyorsun asıl.
Kadının çığlığı ile herkes kulağını tutmak zorunda kalıyordu. Wb, Akainu'nun arkadasına geçtiğinde nasıl korktuğunu hatırla; Jinbei ile bir tutmak abes kaçar. Orada verilen mesaj farklıydı. Linlin boşa oturmuş o koltuğa o zaman. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık