Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Akainu Hangi Bölgeleri Tek Başına Alabilir?

Sizce?

• Kullanılan toplam oy
    199
En güçlüsü Orochi yahu :hhh:

Ne kadar güçlü olabilir ki bunlar? Jack, Queen, King olsa tamam.

Bu arada en güçsüz takım Wano değil. Germa büyük ihtimal en güçsüzüdür. Lafın gelişi söyledim Wano'yu
Germa alabasta olsun dressrosa olsun içinden geçer bence vinsmoke ailesi + sınırsız klon ile bir çok yerden öndeler. Dressrosa ya girse bunlar kim tutacak bunları yada alabastaya ?

Ne kadar güçlü olabilir ki bunlar?

Bu arada en güçsüz takım Wano değil. Germa büyük ihtimal en güçsüzüdür. Lafın gelişi söyledim Wano'yu
En güçlüsü Orochi değil . Kyoshiro bile arcin Lucci'si gibi takılıyor Orochi yanında. Ashura denen adam Jackin kılıcını kırarak kesiyor. Öyle ne yani Wano ne alaka diye düşünmüyorum.

Hem ateş kesen Kinemon var :gamyon:

Akainu çok güçlü ama Wano da zayıf değil. Kaido içeriden orochi ile hallediyor işini. Denjiro ve Ashura, Kaido ile kapisan ekipte

9 kın? Kyoshiro, diğer yakuzalar?

Orochi mi? :(
Akainu Mihawk ve Dragon'un bölgesi ve Sabaody hariç tüm bölgeleri ezer geçer. WB tayfası bile bu adamdan kaçıyordu. Dragon tamamiyle bilinmez ancak Mihawk çok yüksek zorlukla alır tek başına endisini. Sabaody'de ise Rayleigh'in Kizaru'ya karşı bile uzun süre dövüşemeyeceği belli oluyordu. Ezmez ancak zorlukla geçer.

Açıkçası çok dengesiz bir konu. Wano gibi güçsüzler var Rayleigh var Dragon var Mihawk var?
Ssdece Alainu vardı zaten orada, Kizaru, Aokiji, Sengoku, shichiler filan hikaye zaten.

@Meiou reyiz muhtemelen 2 yıl önce düşünülse de tam olarak oturtulamış haki.

Ace'te haki çıkması çok zor. Hatta imkansız bence. H.haki olayında Luffy'e öyle demesi de daha önce onun gibi bir şey yaşadığı içindir. Ki çocukken bunu yaşadı da.

Germa alabasta olsun dressrosa olsun içinden geçer bence vinsmoke ailesi + sınırsız klon ile bir çok yerden öndeler. Dressrosa ya girse bunlar kim tutacak bunları yada alabastaya ?
Pek tartışasım yokta şimdi Germa, Dressrosa'ya ne yapacak yahu? Doflamingo tek başına alır hepsini onların, Pica'ya falan gerek bile yok. Gerçi Golem moduyla Pica'da alabilir onları, çok abartılacak bir yanı yok Germa'nın.

Pek tartışasım yokta şimdi Germa, Dressrosa'ya ne yapacak yahu? Doflamingo tek başına alır hepsini onların, Pica'ya falan gerek bile yok. Gerçi Golem moduyla Pica'da alabilir onları, çok abartılacak bir yanı yok Germa'nın.
Doflamingo family olarak söylemedim rikulu düz krallık olarak. Yoksa dof family vinsmoke'ları alır ama aileden de dof'u cıkartırsan onların da pek numarası yok.

@Meiou reyiz muhtemelen 2 yıl önce düşünülse de tam olarak oturtulamış haki.

Ace'te haki çıkması çok zor. Hatta imkansız bence. H.haki olayında Luffy'e öyle demesi de daha önce onun gibi bir şey yaşadığı içindir. Ki çocukken bunu yaşadı da.
Farkı şu: Luffy, h.haki kullandığında ne olduğunu bilmiyor. Sonrasında da anlamıyor. Ace'in anlamaması için daha fazla sebep var. Tek adama etrafta kimse yokken kullanıyor. Ve yanan ateşin derdine düşmüş. Bu yüzden bana mantıklı geldi. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık