Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aizen vs. Ichibei

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    71
Aklıma geldide bu aizen'i büyük savaş bittikten sonra nasıl tekrar hapse atabildiler.

Mühür yoksa aizen garanti alır.Mühürlü haliyle juha bach a meydan okuyordu.
Bütün mühürlerini açamadı yani tam güç değil.İkincisi de zaten yem atmak için İchigo olarak göründüğünde Yhwach ortadan ona delik açmıştı sonra o yetmedi ruhlar kralından emdiği güçlerle gafil avladı.Bu onu baya zayıflatmıştır 0. takımın halledemeyeceği birşey değil.Fakat Aizen akıllı bir adam zaten sonu belli birşeyi denememiştir bile.O mayuri ile iddaalaştığı gibi mühür teknolojisini saf gücüyle tamamen kırmadan kaçma girişiminde bulunmaz.Ha bu arada yapmak istediği şey de pek ssden kaçmak değil aslında hapisten ve mühürlerinden kurtulmak olur en fazla.Adam benim Ruhlar topluluğuma hoşgeldin diyor. :)

Bütün mühürlerini açamadı yani tam güç değil.İkincisi de zaten yem atmak için İchigo olarak göründüğünde Yhwach ortadan ona delik açmıştı sonra o yetmedi ruhlar kralından emdiği güçlerle gafil avladı.Bu onu baya zayıflatmıştır 0. takımın halledemeyeceği birşey değil.Fakat Aizen akıllı bir adam zaten sonu belli birşeyi denememiştir bile.O mayuri ile iddaalaştığı gibi mühür teknolojisini saf gücüyle tamamen kırmadan kaçma girişiminde bulunmaz.Ha bu arada yapmak istediği şey de pek ssden kaçmak değil aslında hapisten ve mühürlerinden kurtulmak olur en fazla.Adam benim Ruhlar topluluğuma hoşgeldin diyor. :)
Şu kubonun yeni çıkardığı bölümde gitti diye okudum,şuan ss de değil sanırım.

Bu arada Aizen kazanır arada bayağı reiatsu ve defans farkı var,Yhwach a karşı daha iyi performans gösterdi ve KS`ye oturtur Aizen ichibeiyi.Tabi İchibei de tehlikeli ama , reiatsu ilede o boya devre dışı bırakılabilir.

İchibei reiatsu boyutunda tanrı sayılır ama gücü sadece reiatsu boyutu içinde geçerli Bu yüzden shinigami aizene tasma takıp gezdirir fakat aizen hougyokuyla beraber artık evrenin gerçek dokusuna müdahale edebilicek seviyeye adım atmıstı kotetsuyu yok edebilmesi bile ichibeinin üstünde bir seviyeye adım atabilmiş biri olduğunun kanıtı bleachte tanrı seviyesine adım atan karakterler sadece Reio ,almighty ywach , ve hougyoku aizen ve ichigo oldu turuncu kafa herşeyden bir parca konularak olusmus bir varlık olduğu için boyutlar arası inip cıkabiliyordu .
Aizenin kotetsuyu yok edişini hep egosuna bağlamıştım ama işin aslı farklı

Aizen mutlu bir tavır sergiliyor çünkü Kotetsu aizen için kendi seviyesini test edebiliceği belkide en iyi şey
işte bu panelle beraber aizen artık 0.takımı alt edebiliceğine emin oluyor.

Son düzenleme:
Askin İçigo'yu kolayca yendi. Hax yetenekler küçümsenecek şeyler değil. Reiatsu üstünlüğü karmaşık, gölgede kalmış bir mesele bence, kaç örneğini gördük, her konuda işlemiyor.

Askin İçigo'yu kolayca yendi. Hax yetenekler küçümsenecek şeyler değil. Reiatsu üstünlüğü karmaşık, gölgede kalmış bir mesele bence, kaç örneğini gördük, her konuda işlemiyor.
O biraz İchigo'nun dallamalığı.Baktı bunun tipe sen kimsin len diye ezikledi.Askin de al o zaman hacı bekir lokumu diye attı zehri üstüne.:hhh::hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık