Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Ace vs. Natsu

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi

Kim kazanır?

• Portgas D. Ace

Kullanılan: 25 43.9%
  • Natsu Dragneel

Kullanılan: 32 56.1%
  • Kararsızım

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    57

Lucybell

Ace ateş saldırıları yapsa Natsu yiyip güçlenicek, yoruldukça kendine gelicek. Natsu Ace'e dokunamaz zaten. Ace meyvesini defans bazlı kullanıp tekme tokat döverse Natsu'yu anca öyle biter bu vs

tsubasa1903

İş yumruk yumruğa vsye dönüşürse Natsu Ace'e vuramayıp yenilirmiş:hoo: .Sizin mantığa göre Ace logia ,Natsu ace dokunamaz vurduğu yer ateş olur.Vurduğu yer ateşe dönüşünce natsu direk yer bu adamı zaten logia özelliğini kullanamaz Natsu'ya karşı.Logia özelliği kullanamadığı için normal bedeniyle natsuya saldırsa bile bu sefer Natsu'nun ateş saldırıları tarafından kül edilicek.Ben her halükarda Natsu'nun kazanacağını düşünüyorum.

Beyler natsunun yediği ateşlerin bi bilinci yok boş normal ateş onlar Ace ise ateş elementine dönüşmüş bi insan. İstediği kadar üretip istediği şekilde kontrol edebilir ateşi Natsu yiyemez öyle herşeyi:D Anca ateş topu alev oku falan gibi şeyler atarsa Natsu onları yer yoksa hikeni falan yiyemez hem yese bile hiçbir ateş saldırısı ile zarar veremez rakibine o yüzden ateşi bi kenara atalım yumruk yumruğa dövüşlerini değerlendirelim derim ben. Böyle bi durumda da Ace çok fena tokatlar(yanlış anlaşılmasın ace logia natsu ona vuramaz diye öyle demedim fiziksel bi dövüş olucak ikiside birbirine vurabilecek)

Beyler natsunun yediği ateşlerin bi bilinci yok boş normal ateş onlar Ace ise ateş elementine dönüşmüş bi insan. İstediği kadar üretip istediği şekilde kontrol edebilir ateşi Natsu yiyemez öyle herşeyi:D Anca ateş topu alev oku falan gibi şeyler atarsa Natsu onları yer yoksa hikeni falan yiyemez hem yese bile hiçbir ateş saldırısı ile zarar veremez rakibine o yüzden ateşi bi kenara atalım yumruk yumruğa dövüşlerini değerlendirelim derim ben. Böyle bi durumda da Ace çok fena tokatlar(yanlış anlaşılmasın ace logia natsu ona vuramaz diye öyle demedim fiziksel bi dövüş olucak ikiside birbirine vurabilecek)
Yer hocam adam yıldırım yemiş onu da yer. Yedirirler daha doğrusu :D

tsubasa1903

Ateşi çıkarırsak yinede Ace'in Natsu'yu öyle açık bir farkla yenemez bence.Yener mi diye sorarsan yumruk vs yumrukda Ace yener fakat hasar almadan dövüşü bitirebileceğini sanmıyorum.

Fiziksel bir dövüşte Natsu'nun kaybediceğini düşünmene yol açan sebep ne anlamadım.Bir yanda Logia'sına aşırı güvenen bu yüzden hakisini gelişirmeyen ve kendisine dokunan herkese kaybeden bir adam var diğer tarafta tüm dövüşlerini yumruk yumruğa yapan bir büyücü var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık